اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

۲۲ واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به چرخه تولید بازگشت

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از بازگشت ۲۲ واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه از سال گذشته تاکنون خبر داد.

به گزارش کمال مهر ، نادر ثناگو مطلق، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی صورت گرفت، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و اشتغال، تحقق هر چه بهتر این مهم، به عنوان یکی از سرفصل های اصلی در این منطقه به خصوص طی سال‌های اخیر دیده شده و به همین منظور فعالیت‌هایی در دست اقدام است.

وی اضافه کرد: یکی از این برنامه ها احیای واحدهای صنعتی راکد و نیمه راکد در منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام و از بین بردن موانع پیش پای این واحدها است.

ثناگو مطلق گفت: در همین راستا سال گذشته حدود 15 واحد در این منطقه با اقدامات صورت گرفته که بنا به دلایل مختلفی نیمه فعال شده بودند به چرخه تولید بازگشتند.

وی با بیان اینکه با فعالیت مجدد این واحدها زمینه اشتغال زایی بیش از 200 نفر فراهم شد اظهار داشت: همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون هفت واحد صنعتی و تولیدی مستقر در این منطقه که در روند فعالیت شان اختلال ایجاد شده بود، با تلاش های صورت گرفته فعالیت خود را از سر گرفتند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خاطر نشان کرد: با از سرگیری مجدد این واحدها هم اکنون زمینه اشتغال حدود ۴۰  نفر در منطقه فراهم شده است.

ثناگو مطلق در ادامه با بیان اینکه با احیای این واحدهای تولیدی، تعداد واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در منطقه کاهش چشمگیری داشته اند تصریح کرد: در کنار این فعالیت ها، تسهیل سازی روند استقرار سرمایه گذاران و توسعه زیر ساخت ها از دیگر اقداماتی است که با هدف رونق تولید و اشتغال در پیام در حال انجام است.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x