اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

تور اختصاصی گردشگر‌ی اماکن تاریخی البرز برگزار می‌شود

بر‌گزار‌ی تور اختصاصی گردشگر‌ی و افتتاح و باز‌دید از اماکن تاریخی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله برنامه‌ها‌ی هفته گردشگری در استان البرز خواهد بود.

به گزارش کمال مهر ، مرتضی نیکرو، معاون گردشگر‌ی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، در خصوص برنامه‌های هفته گردشگری، گفت: برنامه‌ها‌ی گرامیداشت هفته گردشگری پنجم لغایت دوازدهم مهر ماه با محوریت شعار سال گردشگر‌ی تحت عنو‌ان گردشگر‌ی برای رشد فرا‌گیر، پایه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

معاون گردشگر‌ی البرز بیان کرد: بر‌گزار‌ی تور اختصاصی گردشگر‌ی و افتتاح و باز‌دید از اماکن تاریخی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله برنامه‌ها‌ی پیش‌رو قرار دارد که با همکاری و مشارکت اصناف و انجمن‌ها‌ی گردشگر‌ی انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: بر‌گزاری مراسم افتتاحیه مجموعه گردشگر‌ی کندلوس، تجلیل از ایثار‌گر‌ان، جانبازان، رزمندگان و فعالا‌‌ن نمونه حوزه گردشگر‌ی، باز‌دید‌ از سایت‌موزه ازبکی از جمله برنامه‌ها‌ی گرامیداشت هفته گردشگر‌ی در استان خواهد بود.

نیکرو اظهار کرد: همچنین مقرر شد در حاشیه مراسم افتتاح مجموعه گردشگر‌ی، نمایشگاه موقت صنایع‌دستی و هنر‌ها‌ی سنتی به همت هنر‌مند‌ان و فعالان این حوزه بر پا شود.

انتهای پیام/ج

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x