بدون تعارف با لاکچری‌ها

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: ۱۲۰ هکتار از اراضی تغییرکاربری یافته غیرمجاز در محدوده جاده کرج-چالوس، آزادسازی شد.

به گزارش کمال مهر ،اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: در راستای حفاظت از بستر تولید غذا، ۱۲۰ هکتار از اراضی و باغات جاده کرج-چالوس، روستای کندر و آدران که دستخوش تفکیک شده بود با حضور به موقع نیرو‌های جهاد و دستور مقام قضایی آزاد سازی شد.

او افزود: جهاد کشاورزی در حفاظت از اراضی کشاورزی و باغات و مقابله با ساخت و ساز‌های غیر مجاز عزم جدی دارد و برای حصول نتایج مورد انتظار باید تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌های دخیل در این حوزه مشارکت جدی داشته باشند.

صارمی از ساخت و ساز‌های غیر مجاز در شهرستان کرج به عنوان یک معضل نام برد و گفت: مقابله با سودجویان و زمین خواران نیازمند برخورد جدی مسئولان و مشارکت مردم است.

او افزود: آزادسازی یادشده شامل تخریب ۱۵۹ مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل ویلا، آلاچیق، دیوار کشی، محوطه سازی و دپوی مصالح بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: با کسانی که به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به دیوارکشی یا ساخت باغ ویلا می‌کنند به شدت برخورد می‌کنیم و از شهروندان کرج درخواست می کنیم از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند و مراتب هرگونه تخلف در این حوزه را به سرعت به اطلاع جهاد کشاورزی برسانند.

انتهای پیام/د.خ

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

کووپارس بهتر است یا سینوفارم؟

سخنگوی پروژه واکسن رازی، گفت: با توجه به تعداد افرادی که واکسن کووپارس رازی دریافت کرده اند به زودی میزان اثربخشی واکسن رازی در مقایسه با واکسن سینوفارم مشخص و...

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x