اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

منطقه ویژه اقتصادی پیام میزبان سرمایه گذاران روسی می‌شود

عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام در آینده نزدیک میزبان سرمایه گذاران روسی می‌شود.

به گزارش کمال مهر، ارسلان ذاکری افشار، عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برنامه ریزی منطقه برای جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی گفت: با رایزنی‌های انجام شده  با طرف روسی و توسعه‌ای که امروز در بخش زیر ساختی در منطقه شاهد آن هستیم، پیام در آینده نزدیک میزبان سرمایه گذاران روسی می‌شود.

عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: هدف این است که در کنار جلب سرمایه گذاری‌های داخلی در پیام، با توسعه هر چه بیشتر زیر ساخت‌ها بتوانیم شاهد حضور سرمایه گذاران خارجی نیز در این منطقه باشیم.

او با بیان این که رایزنی و برگزاری نشست‌هایی با سرمایه گذاران دیگر کشور‌ها از جمله روسیه با هدف جلب سرمایه گذاری آن‌ها در منطقه در دستور کار پیام قرار گرفته، گفت: با همین هدف در هفته گذشته نشستی با اعضای اتاق بازرگانی ایران و روسیه صورت گر فته تا مقدمات حضور سرمایه گذاران روس در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با هدف همکاری‌های متقابل آماده سازی کنیم.

ذاکری افشار افزود: سرمایه گذاری‌های مشترک در زمینه آی. تی و آی. سی. تی، راه اندازی خط پروازی بین پیام و ساراتف روسیه با هدف صادرات محصولات کشاورزی و تامین مواد اولیه کارخانجات مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام از جمله مواردی بوده که در این نشست عنوان و به دنبال محقق ساختن آن‌ها هستیم.

عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: رونق تولید و به دنبال آن رشد اشتغال امروز به عنوان مهم‌ترین برنامه‌های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به صورت جدی در حال انجام است که برای محقق ساختن این مهم به دنبال این هستیم تا زمینه حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی را در این منطقه هر چه بیشتر فراهم کنیم.

انتهای پیام /ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x