اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

نمایشگاه دائمی البرز در مراحل پایانی قرار دارد

استاندار البرز گفت: البرز تنها استان کشور بود که از امکان نمایشگاه دائمی بی بهره بود ولی موانع برطرف شد و طرح نمایشگاه استان در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش کمال مهر ، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد گفت: جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در البرز همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده و طبق زمانبندی و منظم برگزار شده است.

استاندارالبرز افزود: دولت عزم جدی در راستای تحقق راهبردهای تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها دارد.

شهبازی گفت: همواره با اهتمام ویژه ای در جهت رفع موانع تولید و صنعتگران و تجار استان اقدام کردیم و در این جلسات نیز موضوعات مطروحه در قالب مصوبات رسیدگی می‌شوند و نتایج آنها در جلسه بعد اعلام می‌شود.

او افزود: یکی از درخواست‌های مهم سرمایه گذاران استان در خصوص تأمین برق بود که پیرو این امر ملاقاتی با وزیر نیرو داشتم و مسائل را مطرح کردم که مقرر شد در استان حضور یابند و از نزدیک موانع را مورد بررسی قرار دهند.

استاندار البرز گفت: البرز تنها استان کشور بود که از امکان نمایشگاه دائمی بی بهره بود ولی موانع برطرف شد و طرح نمایشگاه استان در مراحل پایانی قرار دارد.

او افزود: در این راستا اعتباری نیاز است که درصدد هستیم از منابع مختلف نسبت به تأمین آن اقدام کنیم.

شهبازی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مربوطه در استان موظف و مکلف هستند که در رابطه با مانع زدایی از فعالیت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اقدامات لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/خ

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x