خبر جدید برای ساکنان مسکن مهر شهرجدید هشتگرد

عضو هیئت مدیره عمران شهر جدید هشتگرد البرز از خرید تقسیطی اعیان واحد‌های مسکونی مهر این شهر خبر داد.

به گزارش کمال مهر، محمد علی حاجی زاده، عضو هیئت مدیره عمران شهر جدید هشتگرد البرز با اشاره به ۳۲۰ میلیارد تومان بدهی متقاضیان مسکن مهر شهرجدید هشتگرد به دولت برابر قیمت ابتدایی مسکن مهر،گفت: متقاضیانی که بدهی اعیان خود را تا تاریخ ۳۰ آذر تسویه کنند شامل تقسیط و تخفیف ۱۵ درصدی خرید عرصه واحد خود خواهند شد.

عضو هیئت مدیره عمران شهر جدید هشتگرد البرز افزود: این تخفیف در راستای ایجاد فرصت مناسب برای مالکان مسکن مهر است تا بتوانند با تسویه اعیان خود و خرید عرصه، مالکیت خود را قطعی کنند.

حاجی زاده گفت: در شهرجدید هشتگرد حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر پیش بینی شده بود که ۳۵ هزار واحد دارای متقاضیان مؤثر بوده‌اند که در زمان حاضر تعدادی از متقاضیان طرح به دلیل عدم آورده در موعد مقرر سبب تضییع حقوق سایر متقاضیان شده‌اند.

او افزود: در زمان حاضر ۳۲۰ میلیارد تومان آورده متقاضیان مسکن مهر شهرجدید هشتگرد جذب نشده و با این وجود شرکت عمران شرایط ویژه‌ای برای متقاضیان تعیین کرده که باقی مانده آورده خود را به صورت اقساط پرداخت کنند.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گفت: علاوه بر این شرایط ویژه در صورت مراجعه متقاضیان برای تکمیل آورده به صورت نقد یا اقساط، شامل تخفیف تا ۱۵ درصد خرید عرصه واحد خود نیز خواهند شد که منابع حاصل از فروش عرصه صرف تکمیل محوطه، زیربنایی و تکمیل مساکن مهر می‌شود.

حاجی زاده، عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گفت: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تمام خدمات به متقاضیان مسکن در این شهر الکترونیکی شده و متقاضیان می‌توانند تمام خدمات شامل فروش اقساطی، نقل و انتقال، واگذاری عرصه، استعلام بدهی مسکن مهر شهرجدید هشتگرد را از طریق سایت www.emehr.ntdc.ir انجام دهند.

انتهای پیام/ ر .ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x