افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی کاریابی در البرز

مرکز نیکوکاری تخصصی کارا باهدف ایجاد ظرفیت‌های اشتغال و خودکفایی مددجویان و آسیب دیدگان سطح استان افتتاح شد.

به گزارش کمال مهر، شاهین رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی کاریابی کارا با اشاره به این که وظیفه کمیته امداد معرفی مددجویان مستعد اشتغال به مرکز نیکوکاری کارا و سایر مؤسسات کاریابی استان است گفت: کمیته امداد موظف است بر اساس معرفی‌های صورت گرفته توسط مراکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و پس از انجام بیمه تأمین اجتماعی فرد به کار گمارده شده نسبت به اعطای مشوق‌های کارفرمایی برابر ضوابط اقدام کند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) البرز بابیان این که مرکز نیکوکاری موظف است پس از مشاوره شغلی برای افراد معرفی‌شده واجد شرایط اشتغال در بازه زمانی ۳ ماهه حداقل سه فرصت شغلی پیشنهادکند، افزود: در صورت عدم اشتغال، کارجو به‌عنوان استنکاف از شغل به کمیته امداد امام خمینی (ره) معرفی شود.

رضایی ضمن ابراز خرسندی از آغاز به کار مرکز نیکوکاری کارا گفت: در مراسم افتتاحیه تفاهم‌نامه هم‌افزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با کاریابی کارا جهت استفاده بهینه از منابع و ارائه خدمات کاریابی به مددجویان وسایر نیازمندان مستعد اشتغال منعقد شد.

او با اشاره به این که ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستور کار کمیته امداد قرار دارد افزود: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از طریق شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷، تلفن همراه ۲۶۳۵۵۷. کد دستوری# ۲۶.۸۸۷۷ و ثبت درخواست کمک در سامانه ۱۳۷ شهرداری استفاده کنند.

انتهای پیام /ر. ن

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x