داوری آثار هنرمندان البرزی در ششمین دوره مهر اصالت ملی

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از پایان زمان ثبت‌نام هنرمند‌ان، ارائه و جمع‌آوری آثار تولید‌ی به دبیرخانه ششمین دوره مهر اصالت ملی در استان خبر داد.

به گزارش کمال مهر ،فریدون محمد‌ی، مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز، گفت: پس از تشکیل و تکمیل پرونده و فرم تقاضانامه مربوطه هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال حد‌اکثر ۲ اثر بوده و آن دسته از هنرمند‌انی که به صورت گروهی شرکت کرده‌اند نهایت تعداد افراد گروه حد‌اکثر ۳ نفر بوده و در صورت دریافت مهر اصالت ملی، گواهی مشترک برای تمام اعضا‌ی گرون صادر خواهد شد.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز بیان کرد: پس از اتمام زمان مقرر ارسال آثار، داور‌ی استانی آثار رسیده به معاونت صنایع‌دستی و هنر‌ها‌ی از هفته آینده با حضور اساتید و داوران مربوطه انجام شده و آثار برتر برا‌ی داور‌ی نهایی به معاونت صنایع‌دستی کشور معرفی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: بر این اساس حضور برای علاقمند‌ان به صورت انفرادی و کارگاهی دارای مجوز که تولید‌ات قابل تکثیر داشته باشند بلا‌مانع بوده و نیز اخذ تأیید‌یه فعالیت برا‌ی افراد حقیقی و مجوز ثبت کار‌گاه برا‌ی اشخاص حقوقی از طرف معاونت صنایع‌دستی و هنر‌ها‌ی سنتی استان الزامی است.

این مقام مسؤول یادآور شد: آثار منتخب راه‌ یافته به داور‌ی نهایی با در نظر گرفتن شرایطی از قبیل مواد اولیه با کیفیت، حفظ حقوق مالکیت معنوی اثر در حوزه طراحی و تولید، حفظ کیفیت و مرغوبیت در طول فرآیند تولید و محصول نهایی و همچنین لزوم رعایت طراحی چهار‌چوب اصولی و مناسب شرایط راهیابی را دارند.

انتهای پیام/ج

منبع فارس

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x