شیطنت دانش آموزان دردسر ساز شد / با مجوز وارد شوید!

آموزش و پرورش خراسان رضوی در مورد شایعه منتشرشده در فضای مجازی در مورد یکی از مدارس مشهد توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش  «کمال مهر»، خبری در فضای مجازی مشهد به‌همراه یک عکس توزیع شد که بیانگر این بود که دانش‌آموزان مدرسه‌ای پسرانه در مشهد باید برای خروج از کلاس برگه مکتوب پر کنند و در برگه‌ای که در این زمینه در فضای مجازی منتشر شده بیانگر این است که دانش‌آموز برای حضور در سرویس بهداشتی نیز باید دارای مجوز مکتوب باشد.

شیطنت دانش آموزان دردسر ساز شد / با مجوز وارد شوید!

اسلامی‌نژاد؛ کارشناس مسئول مدارس غیردولتی خراسان رضوی در این زمینه اظهار داشت: در فایل و عکس اصلی به هیچ عنوان چنین چیزی قید نشده و مقداری در این قضیه شیطنت شده است.

وی بیان کرد: رویکرد این مدارس، رویکردی علمی و مذهبی است و جزو مدارس پرطرفدار ماست؛ حجم و تعداد دانش‌آموزان این مدارس بالاست و یک‌سری آئین‌نامه‌های آموزشی و انضباطی دارند که این رویکرد مورد اقبال خانواده‌هاست. هر طبقه مدارس بعثت، خاص یک پایه است.

کارشناس مسئول مدارس غیردولتی خراسان رضوی گفت: هر پایه نیز یک مدیر پایه دارد و در آنجا حضور می‌یابد تا دانش‌آموزان دچار مشکل نشوند و ورود و خروج دانش‌آموزان نیز از این طریق کنترل می‌شود.

اسلامی‌نژاد تصریح کرد: نکته مثبت این اتفاق این است که خروج دانش‌آموز از کلاس و مدرسه طولانی نمی‌شود و وضعیت قابل رصد است؛ از لحاظ نظم آموزشگاه این اتفاق رخ می‌دهد و به هیچ وجه برای حضور در سرویس بهداشتی نیاز به برگه خروج از کلاس ندارند و انتشار چنین مطلبی در فضای مجازی کذب است.

 

انتهای پیام/ی

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x