سوریه‌سازی ایران یکی از راهبردهای دشمن است/ مردم باید متوجه تهدیدات باشند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه مردم باید شرایط امروز کشور را درک کنند و تهدیدات دشمن را بفهمند، گفت: سوریه‌سازی ایران یکی از راهبردهای دشمن علیه ماست.

به گزارش«کمال مهر»سرد غلامرضا جلالی در سالروز فرمان تشکیل سازمان پدافند غیر عامل پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران اظهار کرد: آمریکا مظهر تروریسم است و در همه جای دنیا کارهای خود با خلق تروریسم انجام می‌دهند. آمریکایی خودشان را شاخص تروریسم معرفی می‌کنند. هرکجا داعش در تنگنا گرفتار می شد آمریکایی‌ها از آنها حمایت و پشتیبانی می کردند.

وی افزود: عربستان همواره تروریسم‌پرور و تولید کننده تروریسم بوده است و رژیم صهیونیستی هم در تولید تروریسم پیشتاز است.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: امروز تهدیدات علیه ما ترکیبی است؛ یعنی ترکیبی از عملیات روانی، عملیات شناختی و عملیات امنیتی است. در این تهدیدات مردم بستر این تهدیدات هستند.

سردار جلالی ببا بیان اینکه رهبر انقلاب استراتژی دفاع از در مقابل این تهدیدات را ترسیم کرده‌اند، تصریح کرد: عناصر اصلی راهبرد مقاومت در برابر تهدیدات حاکمیت، دولت، مردم و تاب‌آوری ملی است. این راهبرد برگرفته از اسلام ناب و تفکرات امام خمینی(ره) و قاعده نفی سبیل است.

وی گفت: مردم باید شرایط امروز کشور را درک کنند و تهدیدات را بفهمند؛ انتظار از مردم شناخت دشمن و بصیرت انقلابی است. همه جریانات سیاسی باید موضع گیری خود در برابر دشمن را مشخص کنند.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با بیان اینکه مردم قدر امنیت ایجاد شده در کشور را می‌دانند، گفت: سوریه‌سازی ایران یکی از راهبردهای دشمن علیه ماست.

ادامه دارد …

منبع: مهر
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین اخبار

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x