13921103000124_PhotoA

گازرسانی به بیش از 26 هزار واحد مسکن مهر در البرز

سرپرست شرکت گاز استان البرز از گازرسانی به بیش از 26 هزار واحد مسکن مهر در استان خبر داد.
کمال مهر:

محمد هدایی‌پوراظهار کرد: یکی از مهمترین طرح‌های اقتصادی مربوط به پروژه‌های مسکن مهر است.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات دولت و استاندار البرز مبنی بر اینکه هیچ واحد مسکن مهری نباید بدون امکانات و خدمات شهری از جمله آب، برق و گاز در اختیار متقاضیان و مالکان قرار گیرد، شرکت گاز در این استان تلاش‌های بسیاری برای انجام وظایف خود در این حوزه انجام داده است.

سرپرست شرکت گاز استان البرز افزود: در مجموع بیش از 110 هزار واحد مسکن مهر بر اساس پروژه‌های تعریف شده در البرز احداث می‌شود که بخش مهمی از این طرح تکمیل و نهایی شده است.

هدایی‌پور افزود: به موازات اجرای این پروژه‌ها، شرکت گاز در استان البرز برنامه‌ریزی لازم برای گازرسانی به این واحدها را در دستور کار قرار داده و با جدیت پیگیری می‌کند.

وی در پاسخ به پرسش  مبنی بر اینکه تاکنون چه تعداد از این واحدها از نعمت گاز برخوردار شده‌اند، گفت: تا پایان بهمن‌ماه در مجموع 26 هزار و 500 واحد به شبکه گاز شهری وصل شده‌اند.

این مسئول اظهار کرد: گازرسانی به واحدهای مسکن مهر با جدیت بسیار زیادی در استان البرز پیگیری می‌شود و در تلاش هستیم حتی یک واحد بدون دسترسی به این نعمت تحویل مالک مربوطه نشود.

هدایی‌پور افزود: مهمترین پروژه‌ای که تاکنون در این حوزه اجرا و تکمیل شده، مربوط به واحدهای مسکن مهر در منطقه چهار باغ در استان البرز است.

وی اظهار کرد: در مجموع بیش از چهار هزار و 200 واحد از مسکن‌های مهر چهارباغ در استان البرز گازرسانی شده است.

هدایی‌پور گفت: تکمیل و اجرای این طرح‌ها با جدیت توسط ماموران شرکت گاز پیگیری می‌شود و امیدواریم با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی استانی بتوانیم خدمات بیشتری به شهروندان به ویژه مالکان واحدهای مسکن مهر ارائه دهیم.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *