2023338_224

پایتخت 3 با یک بازیگر جدید زن به تهران می‌آید

"الهام غفوری" تهیه‌کننده پایتخت 3 گفت: دوشنبه به تهران می‌آییم و 6 قسمت بقیه سریال را در تهران تصویر برداری می کنیم.

 

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون کمال مهر به نقل از “الهام غفوری” با بیان اینکه از روز پنجشنبه ساخت بخش‌های تهران را در لوکیشن‌های خانه اوس موسی، برج میلاد و فرودگاه پی می‌گیریم گفت: در تهران یک بازیگر جدید زن نیز به کار اضافه می شود.

تهیه کننده سریال پایتخت 3 افزود: لوکیشن خانه اوس موسی در احتمالاً اطراف دارآباد خواهد بود و البته نگارش قصه همچنان ادامه دارد.

وی همچنین گفت: پایتخت 3 به احتمال زیاد در 13 قسمت ساخته می‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ سریال پایتخت 3 به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم به سرپرستی محسن تنابنده نوشته می شود و بازیگران عبارتند از : علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریمارامین فر، نیکا وسارا فرقانی، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی

داستان پایتخت 3 عبارتند از: در شب عروسي ارسطو، حادثه اي روي مي دهد که باعث مي شود نقي که از چند ماه قبل بيکار است، پريشان و افسرده شود. او با تشويق خانواده به ورزش کشتي که در جواني به آن مشغول بوده روي مي آورد و پا در مسابقات کشتي پيشکسوتان مي گذارد، اما ماجرايي در خلال کشتي پيش مي آيد که نقي و خانواده اش را وارد ماجراهايي تازه تر مي کند.

عوامل پشت دوربین این سریال هم عبارتند از: مقدم کارگردان، دستیار اول کارگردکان: محمد صالح غربی جوان، مدیر برنامه ریزی: علی صابری، برنامه ریز: سید جواد حسینی، مجری طرح: علیرضا نجف زاده، مدیر تولید : محمود اتحادی، صدابردار: امیر پرتوزاده، مدیر تصویربردار:  امیر مرغوبی، طراح گریم: مجید اسکندری،  مجری گریم: مرتضی کهزادی، عکاس : نادر فوقانی، طراح صحنه و لباس: آرزو  غفوری

انتهای پیام/ اس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *