2020180_481

امروز؛ آخرین مهلت پیش ثبت نام عتبات عالیات

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به استقبال مشاقان زیارت اباعبدالله الحسین (ع) از پیش ثبت نام های این دوره ، مهلت پیش ثبت نام عتبات عالیات تا ساعت 24 امشب (جمعه 25 بهمن ماه 92) تمدید شده و این مهلت مجدداً تمدید نخواهد شد.

به گزارش  خبرنگار اجتماعی کمال مهر محسن نظافتی  با اعلام این خبر عنوان کرد: با توجه به تمدید مهلت پیش ثبت نام ، نتیجه قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات و زمان قطعی نمودن ثبت نام هر یک از اولویت ها روز دوشنبه 28 بهمن 92 در سامانه اینترنتی http://atabat.haj.ir اعلام خواهد شد.

نظافتی ادامه داد: از آغاز پیش ثبت نام عتبات از 12 بهمن ماه سالجاری تا شب گذشته 350 هزار نفر از متقاضیان این سفر معنوی در سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات این سازمان ثبت نام کرده اند.

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام این خبر که در ایام عید 50 درصد افزایش در اعزام های عتبات خواهیم داشت ، اضافه کرد: در حال حاضر روزانه 80 دستگاه اتوبوس زائران ایرانی به عتبات عالیات اعزام می شود که این میزان در ایام عید افزایش خواهد یافت اما بدلیل محدودیت موجود در اسکان زائران در شهر کاظمین برخی از گروه های زمینی ایام عید 6 روزه خواهد بود که این گروه ها در روز ششم سفر به زیارت کاظمین مشرف شده و پس از زیارت از آنجا به سوی مرزهای کشور عزیمت می نمایند.

پیش ثبت نام این دوره عتبات عالیات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از روز 12 بهمن ماه آغاز شده و تا ساعت 24 امشب (جمعه 25 بهمن 92 ) ادامه خواهد داشت و اعزام متقاضیان از 21 اسفند ماه 92 تا 31 خرداد 93 خواهد بود.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *