تکه تکه کردن شوهر برای تجاوز به زن جوان+عکس

به گزارش پلیس پس از 14سال سرانجام تنها شاهد قتل توریست انگلیسی در استرالیا پرده از راز مخوف برداشت.

 

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر به نقل از اسوشتیدپرس، پیتر فالکانیا 14 سال پیش به همراه نامزدش در منطقه واقع در حومه استرالیا مورد حمله مرد ناشناسی قرار گرفتند، این مرد ناشناس که قصد سرقت و ربودن همسر فالکانیا را برای اهداف شیطانی خودش  داشت، پس از ضرب و شتم آنان، پیتر فالکانیا در پی ضربه شدید به سر که منجر به خونریزی مغزی شد جان باخت و همسرش در فرصتی  توانست فرار کند و جان خود را نجات دهد.

گفته می‌شود جسد این مرد به جز تکه‌هایی از بدنش یافت نشد و زندگی پنهانی همسر فالکانیا و نبودن شاهدی مبنی بر تأیید حرفای همسر وی دلیلی برای سر به مهر ماندن راز این جنایت شد.

فرد ضارب در آن سالها دستگیر شد و به دلیل نبودن شاهد پرونده وی بسته شد. پس از گذشت 14سال عامل این جنایت “بردلی جان مورداچ” با توجه به شهادت شاهد مبنی بر آنچه در آن روز دیده گناهکار و به حبس ابد محکوم شد.

این شاهد با هماهنگی‌های شبکه محلی استرالیا در مقابل دوربین قرار خواهد گرفت و علنی همه لحظات جنایت هولناک را که دیده بازگو کرد.

دریک تیزر تبلیغاتی این برنامه نیز تصاویری از یک چاه نشان داده شده که حکایت از محل اختفای جسد تکه تکه این مرد دارد.

بنابراین گزارش نکات مبهم بسیاری در این پرونده وجود دارد که قرار است در برنامه تلویزیونی مطرح و موارد ابهام برای عموم روشن شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *