سبک زندگی اسلامی در خانواده ترویج یابد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بویین زهرا گفت: متأسفانه سبک زندگی غربی در زندگی‌های ما نفوذ کرده است که نتیجه آن را می‌توان در افزایش طلاق در جامعه کنونی مشاهده کرد.
 

خبرگزاری فارس: سبک زندگی اسلامی در خانواده ترویج یابد

به گزارش کمال مهر از بویین‌زهرا، حجت‌الاسلام حسن رضوانی در کارگاه افزایش جمعیت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب (س) که امروز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی افزایش جمعیت است.

وی بیان کرد: امروز جمعیت ایران با کاهش شدیدی روبرو شده است که اگر پدیده تک فرزندی به همین شکل ادامه پیدا کند در طول 20 سال آینده جمعیت ایران نصف جمعیت کنونی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش جمعیت ایران اسلامی به معنای افزایش قدرت سیاسی و دفاعی کشور و از طرفی ایجاد ترس و ناامیدی در دل دشمنان اسلام است به همین دلیل دشمنان اسلام برای کاهش قدرت دفاعی و سیاسی برنامه‌های کاهش جمعیت در کشورهای اسلامی به خصوص ایران را دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن برای رسیدن به این خواسته خویش، خواهان جایگزینی سبک زندگی غربی است عنوان کرد: متاسفانه سبک زندگی غربی در زندگی‌های ما نفوذ کرده است که نتیجه آن را می‌توان در افزایش طلاق در جامعه کنونی مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *