خبر خوش برای بازنشستگان کشوری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت :250 هزار تومان از مطالبات معوقه بازنشستگان کشوری از امشب به حساب بازنشستگان واریز می شود.

 

کمال مهر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت :250 هزار تومان از مطالبات معوقه بازنشستگان کشوری از امشب به حساب بازنشستگان واریز می شود.

«علی ربیعی» روز یکشنبه در مراسم جشن ملی تجلیل از خادمان انقلاب در تالار وحدت افزود: تسریع در پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به بازنشستگان مشمول از جمله اقداماتی بوده که توسط صندوق بازنشستگی کشوری در حال اجرا است و تاکنون بیش از 65 درصد مطالبات تسویه شده است.

وی با اشاره به اینکه ششمین مرحله پرداخت مطالبات به بازنشستگان از ساعت 24 امشب انجام می شود،گفت: بازنشستگان می توانند از صبح روز دوشنبه 21 بهمن ، نسبت به برداشت این وجه به بانک عامل مراجعه کنند.

وزیر رفاه با اشاره به تسویه مطالبات 300 هزار بازنشسته کشوری تاکنون تصریح کرد: در این مرحله نیز مطالبات 55 هزار نفر دیگر از بازنشستگان، تسویه کامل خواهد شد و پیش بینی می شود با تمهیداتی که توسط صندوق بازنشستگی اندیشیده شده، باقیمانده معوقات نیز طی ماه های آینده پرداخت شود.

خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *