222 نماینده از مواضع رئیس مجلس در تونس قدردانی کردند

222نماینده مجلس از مواضع رئیس جمهور در جشن قانون اساسی تونس تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی کمال مهر، 222 تن از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای از مواضع اخیر علی لاریجانی رئیس مجلس در کشور تونس قدردانی کردند.در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم:

مواضع انقلابی و شجاعانه رئیس مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر لاریجانی نشان داد که علی رغم بعضی از تغییر تاکتیک‌ها ندای انقلاب اسلامی همچنان در جهان تک قطبی زورگو طنین انداز است.

سخنان ضد استکباری رئیس مجلس، شورای اسلامی در مراسم جشن قانون اساسی کشور تونس، پیام توده‌های رنج کشیده و رنج دیده از جهانخواران ستمگری بود که همه چشم امیدشان به نمایندگان انقلابی ایران است.

ترک جلسه توسط هیئت نمایندگی آمریکا نشان داد سردمداران این نظام استکباری تا چه میزان کم ظرفیت و ناتوان در مواضع خویش هستند.

با الطاف الهی مردم شهید پرور فرزندان خمینی کبیر و پیروان فرزند خلفش خامنه‌ای در روز ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که انقلاب اسلامی همچنان توفنده، کاخ سفید را به لرزه درخواهد آورد و شعار مرگ بر آمریکایشان در آفاق هستی خواهد پیچید و نشان خواهند داد که سازشکاران هرگز قهرمان ملت ایران نخواهند شد. همانگونه که مقام معظم رهبری امروز صبح فرمودند؛ سازش با مستکبران به جایی نخواهد رسید.

ما نمایندگان سپاس خود را از جناب آقای دکتر لاریجانی و مواضع برحق ایشان اعلام کرده و توفیق ایشان و سایر مسئولان انقلاب اسلامی را در رسانیدن پیام جمهوری اسلامی به جهانیان از خدای بزرگ مسئلت داریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *