داورزنی: یکی از فوق ستاره‌های والیبال جهان را به ایران می‌آوریم

رییس فدراسیون والیبال گفت: هفته آینده یکی از بزرگان والیبال دنیا را برای جایگزینی ولاسکو معرفی خواهیم کرد.
محمدرضا داورزنی در گفتگو با خبرنگار ورزشی کمال مهر گفت: تقاضای مردم آرژانتین از رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان کشور آرژانتین بود که باعث شد ولاسکو ناچار شود از تیم ما برود.

وی افزود: ولاسکو بسیار ناراحت بود و بارها عنوان کرد که رفتنش دلیل مالی نداشته است.

داورزنی تاکید کرد: ولاسکو عنوان کرد که وقتی مردمش از وی خواسته اند تا به آنجا برود نمی تواند نه بگوید و می خواهد دینش را به مردمش ادا کند.ما هم وقتی دیدیم که وی دودل و مردد شده است ناچار شدیم که با رفتنش موافقت کنیم اما شرط کردیم که جایگزین خوبی را با کمک وی برایش پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال کشورمان گفت: سرمربی آینده والیبال کشورمان را با نظر ولاسکو انتخاب می‌کنیم و همچنین مطرح شدن نام آناستازی و بانیولی در حد گمانه‌زنی است و هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم اصلا نگران نباشند ما شرایطی را ایجاد کرده ایم که تا هفته آینده یکی از بزرگان والیبال دنیا را برای ادامه کار ولاسکو به کشور خواهیم آورد و سرمربیگری مربی متین ورامین صحت ندارد و هفته آینده جایگزین ولاسکو مشخص می شود.

به گفته رئیس فدراسیون والیبال ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان عنوان داشته مردم کشورم از من درخواست کردند و من در قبال آنها خود را مسئول می‌دانم و همچنین نمی‌توانم به مردم کشورم “نه” بگویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *