پشت پرده تاخیر پخش سخنان رئیس جمهور/«پوریامین» مجری که اضافه شد

اختلاف در اجرای برنامه زنده رئیس جمهور منجر به تاخیر در پخش این برنامه شد.
 

خبرگزاری فارس: پشت پرده تاخیر پخش سخنان رئیس جمهور/«پوریامین» مجری که اضافه شد

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون کمال مهر، از روز گذشته خبر سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور کشور، روز گذشته منتشر شد و مردم امروز بعد از پخش اخبار ساعت 21 منتظر آغاز صحبت های رئیس جمهور شدند، اما تلویزیون در این مدت تلاش کرد با میان برنامه و پخش نماهنگی از حامد زمانی آنتن را پر کند.

این زمان طولانی شد و در نهایت شبکه یک سریال عصر پاییزی را روی آنتن برد و زیرنویس کرد که هنوز تصاویری از نهاد ریاست جمهوری دریافت نشده و به محض دریافت تصاویر، پخش سریال قطع خواهد شد.

اما پشت صحنه تاخیر در آغاز برنامه موضوع دیگری در جریان بود.

پیشنهاد این برنامه از طریق دفتر ریاست جمهوری به صداوسیما ارائه شده بود و البته ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما در گام نخست این موضوع را نپذیرفت. موضوعی که در نهایت صداوسیما و ریاست جمهوری را به توافق رساند و قرار شد برنامه به روی آنتن برود.

همه چیز روی برنامه ریزی پیش می رفت تا اینکه در گام آخر، ریاست جمهوری شرایطی مشابه گزارش صد روزه برای صداوسیمایی ها رقم زد.

در حالی که صبح امروز روحانی نژاد از سوی ریاست جمهوری برای اجرای برنامه به رسانه ملی معرفی شده بود، ساعاتی مانده به آغاز برنامه، سونیا پوریامین بدون هماهنگی قبلی از سوی ریاست جمهوری برای اجرای برنامه دعوت شد و همین با مخالفت ضرغامی روبرو شد و منجر شد تا آغاز برنامه تا توافق طرفین به تعویق بیافتد.

در نهایت و پس از کشمکشی که آنتن را با حدود یک ساعت تاخیر مواجه کرد، مانند اتفاقی که در ارائه گزارش 100 روزه روی داد، این بار هم ضرغامی از مواضع خود کوتاه آمد و حضور پوریامین را در برنامه پذیرفت.

البته این تاخیر که گویا به مذاق رئیس جمهور خوش نیامده بود، بی کنایه نماند و روحانی در ابتدای سخنانش خطاب به پوریامین گفت: خوشحالم که با این تأخیر شما را در این برنامه داریم.

به گزارش فارس، این موضوع در حالی اتفاق افتاد که در گزارش صد روزه رئیس جمهور نیز مشابه همین اتفاق افتاد با این تفاوت که صداوسیما از حضور مجریانی که برای اجرای برنامه در نظر گرفته بود کوتاه آمد و آنتن را به سه مجری انتخابی تیم رسانه ای روحانی سپرد.

اجرای این مجریان با واکنش های متفاوتی روبرو شد و در نهایت منجر شد ضرغامی با دعوت از این سه مجری، از آنها دلجویی کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *