واقعیتی عجیب تر از رؤیا+تصاویر

..پس از 16 ماه، این وضعیت خوزه ایوان است که دو ماه قبل توسط مردم محلی پیدا شد و یک کشتی نیروی دریایی او را به ساحل ماجور رساند: ضعیف با ریش انبوه اما، همچنان خندان!
به گزارشگروه وبگردیکمال مهر،گاهی مرز میان رؤیا  و واقعیت به هم می ریزد و واقعیت از رؤیا غیر قابل باورتر می شود درست مثل اتفاقاتی که طی 16 ماه برای خوزه ایوان پیش آمده است!پس از 16 ماه، این وضعیت خوزه ایوان است که دو ماه قبل توسط مردم محلی پیدا شد و حالا یک کشتی نیروی دریایی او را به ساحل ماجور رساند: ضعیف با ریش انبوه اما، همچنان خندان!

بنا بر این گزارش، وی ادعا می کند که مکزیک را به قصد السالوادور در دسامبر 2012 با یک همراه ترک کرده، اما بعد از طی کردن بیش از 8،000 مایل از جزیره مرجانی ابون سر در آورده در حالی که همراهش نیز بعد از چهار هفته درگذشته است.

ایوان در این مدت با دست خالی و بدون هیچ وسیله ای از گوشت لاک پشت، پرنده ها و ماهی ها تغذیه کرده تاتوانسته از این روزها جان سالم به در ببرد. او می گوید: من چیز زیادی از این مدت نمی توانم به یاد بیاورم؛ همه این چند ماه در ذهن من به یک چیز تبدیل شده است، دریا دریا!… در این مدت همه اش به خانواده ام می اندیشیدم و حالا باید راهی به خانه ام پیدا کنم!

این هم جایی که مرد قصه ما پیدا شده است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *