ادعای عجیب پسر شرور برای فرار از قصاص چشم

پسر خشن که با ضربه چاقو باعث نابینایی پسر جوانی شده بود، در جلسه دادگاه با طرح ادعایی عجیب سعی کرد خود را تبرئه کند.

یه گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر، در این پرونده احسان 24ساله متهم است 31تیرماه سال گذشته در جریان یک درگیری خیابانی با چاقو ضربه ای به چشم راست عباس وارد کرده و باعث نابینا شدن وی شده است.

صبح امروز جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه 71دادگاه کیفری و به ریاست قاضی اسلامی برگزار شد.

عباس پس از طرح شکایت گفت: روز حادثه در حال رفتن به خانه خواهرم بودم که یکی از دوستانم از من خواست برای صحبت کردن با دوست مشترکمان به نام علی به خانه وی برویم. او مدعی بود علی تلفنی وی را تهدید کرده است. در میان راه با علی و احسان رو به رو شده که آنها بی دلیل با ما درگیر شدند .علی شروع به خود زنی کرد و احسان با چاقویی که همراه داشت ضربه ای به چشم راست من وارد کرد که باعث نابینایی ام شد.

سپس احسان در جایگاه قرار گرفت و با رد اتهامش گفت: من با شاکی هیچ مشکلی نداشتم و روز حادثه از سرکار به خانه می آمدم. شاکی وقتی با علی رو برو شد می خواست او را بزند که با هم درگیر شدیم. در جریان این درگیری عباس به داخل جوی آب افتاد که احتمالا در داخل جوی آب چاقویی بوده در چشم وی رفته است.

سپس علی در جایگاه قرار گرفت و او نیز با رد اتهام شرکت در نزالع گفت: وقتی با شاکی و دوستش رو به رو شدیم آنها به ما فحاشی کردند و هیچ ضربه ای از سوی ما به چشم عباس وارد نشد.

پس از آخرین دفاعیات دو متهم پرونده قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *