پاک سازي ردپاي فعاليت هاي اينترنتي +دانلود

برنامه Privacy Eraser Pro اطلاعات موجود در History ها و همچنين ردپاهاي فعاليت هاي اينترنتي شمارا که در Cache ثبت شده است و انواع کوکي ها، رمزهاي ذخيره شده و ... راپاک سازي مي کند.

به گزارش مجله شبانه کمال مهر، يکي از مشکلات کاربران اينترنتي به جا ماندن ردپاي فعاليت هاي اينترنتي، رمزها و نام هاي کاربر ي در حساب هاي مختلف اينترنتي است. نرم افزار اين هفته به شما کمک مي کندردپاهاي فعاليت هاي اينترنتي روي يک سيستم را به طور کامل پاک کنيد.

برنامه Privacy Eraser Pro اطلاعات موجود در History ها و همچنين ردپاهاي فعاليت هاي اينترنتي شمارا که در Cache ثبت شده است و انواع کوکي ها، رمزهاي ذخيره شده و … راپاک سازي مي کند.

از امکانات جالب آن مي توان به تنظيماتي اشاره کرد که به واسطه آن ها کاربر مي تواند تمام مواردتعريف شده در ويندوز به صورت پيش فرض را تغيير دهد، براي مثال آدرس Temp را تغيير دهد يا نرم افزار را طوري تنظيم کند که پس از مدت زمان دلخواهي تمام ردپاها به صورت خودکار حذف شود.

سازگاري با مرورگرهاي مختلف ، امکان حذف و پاک سازي Recycle Bin، حذف اسناد باز شده، امکان پاک سازي آخرين فايل هاي چند رسانه اي اجرا شده و فايل هاي اضافي از روي هارد ديسک از جمله امکانات Privacy Eraser Pro است.

دانــــــــــــــــــــــــــــلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *