فساد “جاستین بیبر” مردم آمریکا را هم به ستوه آورد/ سقوط آزاد بیبر از برج شهرت + تصاویر

در اين "پروژه ضد فرهنگي" جديد، از روشي استفاده مي‌شود که بيشترين تاثير را روي ذهن و رفتار نوجوانان خواهد داشت؛ "ناتوي فرهنگي" غرب با استفاده از خود نوجوانان، در فرايندي کاملا برنامه‌ريزي شده، مهره‌هاي خود را به عنوان الگو به جهان معرفي کرده و در طي مدت کوتاهي اين مهره‌هاي نوجوان را تبديل به الهه‌اي براي نوجوانان کشورهاي ديگر بويژه کشورهاي شرقي و مسلمان مي‌کنند.
به گزارش خبرنگار سياست خارجی کمال مهر؛ “جاستین بیبر”، خواننده نوجوان آمریکایی-کانادایی بارها به دلایل حرکات و رفتارهای جنجال‌برانگیز تیتر یک روزنامه‌ها و سایت‌های خبری جهان را به خود اختصاص داده است.

رفتارهایی از قبیل، پوشش زننده و خاص، ناسزا و ریختن آب دهان روی طرفداران خود، مصرف مواد مخدر، حضور در برنامه‌هایی که نوجوانان حق تماشای آن را ندارند، حمل مواد مخدر و بسیاری دیگر.


فساد و رفتارهای زننده و غیر اخلاقی بیبر به قدری افزایش یافته است که صدای مردم آمریکا را در آورده و به خاطر تاثیرات منفی این خواننده نوجوان روی جوانان آمریکایی داشته، که به تازگی کمپینی در وب‌سایت وزارت خارجه آمریکا به راه افتاده تا برای اخراج بیبر از این کشور امضاء جمع‌‌آوری کند. این کمپین تاکنون توانسته بیش از 230 هزار امضا جمع‌آوری کند و حتی واکنش کاخ سفید را نیز در بر داشته است. کارنی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرده است به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

متن درخواست اخراج جاستین بیبر از آمریکا بدین شرح است:

ما مردم ایالات متحده، احساس می کنیم که در حال اشتباه در فرهنگ عامه کشورمان هستیم. ما می‌خواهیم بیبر به دلیل رواج کارهای مخرب و خطرناک، بی پروایی و استعمال مواد مخدراز کشورمان اخراج و گرین کارتش باطل شود. او نه تنها امنیت ما را به خطر می‌اندازد بلکه تاثیر بدی بر جوانان کشور ما دارد. ما از مردم می‌خواهیم برای حذف جاستین بیبر از جامعه ما این دادخواست را تایید کنند.

گفتنی است، جاستین بیبر،‌ خواننده 19 ساله کانادایی در تازه‌ترین جنجال رسانه‌ای‌‌ در روز پنج شنبه ۲۳ ژانویه،‌ به جرم کورس گذاشتن در خیابان و رانندگی تحت تاثیر الکل، ماری جوانا و دارو بازداشت شده است.

پلیس ساحلی میامی گفته است که این خواننده پاپ روز سه شنبه در خیابان بازداشت شده و با پلیس نیز همکاری نکرده است. او به مقاومت در برابر پلیس و داشتن گواهینامه منقضی متهم شده است.

بازداشت او یک هفته بعد از آن اتفاق می‌افتد که همسایه‌اش او را متهم کرد که به خانه او تخم مرغ پرت کرده است.

گزارش پلیس حاکی از آن بود که به ملک همسایه‌اش به میزان قابل توجهی آسیب رسانده است. در پی جست‌وجوی خانه او توسط پلیس، یکی از همراهانش نیز به اتهام همراه داشتن مواد مخدر بازداشت شده بود.

باشگاه خبرنگاران در تاریخ 4 مرداد 1392، گزارشی از جاستین بیبر تهیه کرد و در آن نسبت به رواج بی‌فرهنگی و بی‌اخلاقی میان نوجوانان هشدار داده بود، به‌طوری که دادخواست اخیر مردم آمریکا مبنی بر اخراج این خواننده، مهر تاییدی است بر هشدارهای مطرح شده.

بر همین اساس، باشگاه خبرنگاران قصد بنا به درخواست مخاطبان گرامی، یک بار دیگر گزارشی را که در تاریخ 4 مرداد 1392 در رابطه با جاستین بیبر  تهیه کرده بود را منتشر کند.

در زیر گزارش مذکور ملاحظه می‌شود:

در دهه‌هاي گذشته، غرب به سرکردگي “رژيم صهيونيستي”، راه‌هاي گوناگوني را در “جنگ نرم” عليه فرهنگ “کشورهاي در حال توسعه” و بويژه کشورهاي اسلامي در خاورميانه تجربه کرده است،‌ به‌طوري که توانسته برخي از اين برنامه‌هاي ضد فرهنگي و “پروژه‌هاي کنترل ذهن” خود را در بعضي از کشورهاي منطقه مانند ترکيه و “کشورهاي عربي حاشيه خليج فارس” اجرا کند تا با انحطاط فرهنگ اسلامي اين کشورها، رژيم صهيونيستي و غرب بتوانند سياست‌هاي خود را در “خاورميانه” پياده کنند.

 

در پروژه‌هاي نرم ضد فرهنگي صهيونيستي-غربي، ابعاد و روش‌هاي گوناگوني مورد استفاده قرار مي‌گيرند: از اشاعه فرهنگ خيانت و عادي بودن روابط خارج از خانواده در شبکه‌هاي ماهواره‌اي زرد، ساخت فيلم‌هاي بي‌محتواي ضد اخلاقي که خيانت و بي‌بند و باري را امري رايج نشان مي‌دهند گرفته تا “عروسک‌هاي باربي” و طراحي‌هاي هدف‌دار جلد دفتر و کيف مدرسه و وسايلي که هميشه همراه نوجوانان بوده و تاثير بسزايي بر ذهن آن‌ها دارد.


اما غرب و رژيم صهيونيستي در آخرين پروژه ضد اسلامي-فرهنگي خود نسل نوجوان را هدف قرار داده‌اند؛ پروژه‌اي بزرگ که در آن تلاش مي‌شود تا از راه‌هاي غير مستقيم ذهن افراد را از کودکي و نوجواني نسبت به مسائل غير اخلاقي و غير اسلامي به گونه‌اي کنترل کنند که اين مسائل براي نسل جوان و نوجوان عادي انگاشته شده و از آرمان‌هاي فرهنگي خود دور شوند.

در اين پروژه ضد فرهنگي جديد، از روشي استفاده مي‌شود که بيشترين تاثير را روي ذهن و رفتار نوجوانان خواهد داشت؛ ناتوي فرهنگي غرب با استفاده از خود نوجوانان، در فرايندي کاملا برنامه‌ريزي شده، مهره‌هاي خود را به عنوان الگو به جهان معرفي کرده و در طي مدت کوتاهي اين نوجوانان را تبديل به الهه‌اي براي نوجوانان کشورهاي ديگر بويژه کشورهاي شرقي و مسلمان مي‌کنند.

اين نوجوان‌هاي غربي که اغلب به عنوان ستاره موسيقي معرفي مي‌شوند، با ظاهري بسيار اغواکننده و با پوشش‌هاي نامتعارف در کنسرت‌ها ظاهر شده و تبديل به برند جهاني مي‌شوند. لباس‌هاي خاص و نوع ظاهر آن‌ها که بسيار هوشمندانه طراحي شده‌اند، در کشورهاي هدف تبديل به کالايي به روز و به الگويي براي جوانان و نوجوان هدف تبديل مي‌شوند.

همزمان با کشف اين مهره‌هاي نوجوانان، تمام رسانه‌هاي ديداري، شنيداري و مجازي به طور هماهنگ و يکپارچه به تبليغ و پيگيري مدام روابط خصوصي خواننده‌هاي کم سن و سال مي‌کنند و مخاطب نوجوان را وادار به پيگيري قصه‌هايي مي‌کنند که اغلب آن‌ها محتوياتي کاملا غير اخلاقي داشته و هيچ تناسبي با اين رده سني ندارند.

به‌طوري که اگر نگاهي به سايت‌هاي خبري صهيونيستي غربي انداخته شود، روزي نيست که خبري يا تصويري جنجالي از اين نوجوانان زير 18 سال منتشر نشود.

دليل اين همه تبليغات گسترده چيست؟

اگر کمي موشکافانه به روابط اين خواننده‌هاي نوجوان و طرز زندگي آن‌ها و پوشش خبري رسانه‌هاي غربي از زندگي خصوصي آن‌ها توجه کنيم، متوجه پشت پرده اين پروژه‌ جديد کنترل ذهن خواهيم شد. براي مثال هر روز قصه‌اي جنجالي از روابط آن‌ها که يک روز به هم مي‌رسند و يک هفته بعد از هم جدا مي‌شوند يا اينکه روزي خبر خيانت، آن‌ هم در اين سن در رسانه‌هاي خبري غوغا به پا مي‌کند، کار را به جايي مي‌رساند که مخاطبان هدف که اغلب از کشورهاي مسلمان و بويژه خاور ميانه مي‌باشند هر روز پيگير اخبار اين خواننده‌ها و داستان‌هاي آن‌ها شوند.


عده‌اي از طرفداران نوجوان جاستين بيبر، خواننده 19 ساله کانادايي

متاسفانه مطلبي که نگران کننده است نفوذ اين جريان‌هاي غير اخلاقي داخل ايران و در ميان نوجوانان است. گرچه نفوذ جريان‌هاي ضد فرهنگي مانند جاستين بيبر در ايران کمرنگ بوده و قابل مقايسه با غرب نيست، اما از آنجايي که گوگل نيز در اين زمينه با سرويس‌هاي ناتوي فرهنگي غرب و صهيونيسم همکاري مي‌کند، به خانواده‌ها و مسئولان فرهنگي توصيه مي‌شود تا دقت بيشتري در اين زمينه داشته و اقدامات مقتضي در اين زمينه را انجام دهند.

تصوير زير، برخي از کامنت‌هاي کاربران نوجوان ايراني در فضاي مجازي درباره جاستين بيبر، خواننده نوجوان کانادايي است.

در همين راستا، تمام ابزارهاي تبليغاتي غرب متحد شده‌اند، به‌طوري که موتور جستجوي گوگل که مديريت صفحات وب را در دست دارد نيز به کمک اين پروژه ضد فرهنگي آمده است.

اين روزها اگر جستجويي فارسي در مرورگرهاي مختلف اينترنتي انجام دهيم‌ متوجه اين امر خواهيم شد که برخي از مرورگرها با شيطنت خاصي به تبليغ جاستين بيبر مي‌پردازند.

براي مثال اگر چند حرف اول نام جاستين بيبر را در موتور جستجوي گوگل درج کنيم، نام بيبر در اولين گزينه‌ها ديده خواهد شد.

اما “جاستين بيبر” کيست و چرا و چگونه به اين شهرت جهاني دست يافت؟

“جاستين بيبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال 1994 خواننده نوجوان کانادايي است که در سال 2008 به خاطر پست ويدئوهايي در يوتوب به شهرت جهاني رسيد.

مادر جاستين( پاتي مالت) در 17 سالگي جاستين را از فردي به نام “جک بيبر” باردار مي‌شود( ازدواجي رخ نداده بود)، به همين دليل، پدر جاستين در همان کودکي به دليل نداشتن هيچ قيد و بندي به خانواده، جاستين و مادرش را به حال خود رها مي‌کند. 

 

در حالي که هنرمندان نوجوان مشهور بسياري در آمريکا و ديگر نقاط جهان وجود دارند، اما مجله‌هاي معروف آمريکايي اصرار دارند که نام بيبر در ميان بهترين‌ها معرفي شود.

براي مثال، جاستين بیبر در سال 2011 از طرف “مجله تایم” به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار  و دومین فرد ثروتمند زیر 30 سال معرفی شد. در سال 2012 “مجله فوربس”اعلام کرد درآمد بیبر در دو سال گذشته 108 میلیون دلار بوده است و تا ماه مي 2012، بیش از 15 میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در جهان به فروش رسید. همچنین جاستين بيبر توسط همین مجله در رتبه سوم فهرست صد شخصیت مشهور قدرتمند سال 2012 قرار گرفت.


صهيونيست‌ها چگونه مهره جاستين بيبر را کشف کردند؟/ پدر صهيونيستي جاستين کيست؟
در همان روزهاي اوليه که ويدئوهاي منتشر شده بيبر در فضاي مجازي مخاطبان زيادي را به خود جلب کرده بود، عوامل رژيم صهيونيستي نيز دست به کار شده و با پيشنهادات اغوا کننده، به بهانه پرورش جاستين، مادر وي را قانع کردند تا جاستين را نزد خود تربيت کنند.

اولين ديدار جاستين و اسکوتر
هنگامي که جاستين تنها 13 سال داشت، “اسکوتر بران” “Scooter Brown”، مهره‌ياب معروف آمريکايي-اسراييلي، بيبر را شناسايي کرده و پس از رايزني با خانواده او، اين نوجوان کم سن و سال را تحت تربيت خود قرار مي‌دهد.

اسکتور بران که اکنون مدير برنامه و همه‌کاره جاستين بيبر است به عنوان پدر صهيونيست اين نوجوان شناخته مي‌شود.

وي چنان تاثيري روي جاستين گذاشته است که بيبر در تمام کنسرت‌هاي خود آداب صهيونيست‌ها را به جا آورده و علائم و نشانه‌هاي صهيونيستي را در لباس‌ها، خالکوبي‌هاي خود طراحي مي‌کند. به علاوه، در سال 2011، با هماهنگي اسکوتر و حمايت‌هاي مالي بنياد شيمون پرز، جاستين کنسرتي را در سرزمين‌هاي اشغالي برگزار کرد.

در زندگي‌نامه اسکوتر، تاکيد شده است وي صهيونيستي بوده و پدر و مادر او  که به سختي از واقعه جعلي هلوکاست جان به در برده‌اند!  تا سال 1956 در مجارستان زندگي کرده و سپس به آمريکا فرار کرده‌اند.

پدر صهيونيستي جاستين، در دوران راهنمايي خود، در يک مسابقه فيلم مستند درباره هلوکاست شرکت مي‌کند و جايزه اولي در منطقه و ايالت و نفر سوم آمريکا مي‌شود. نکته بسيار جالب اين است که فيلم به دفتر صهيونيست بزرگ هاليوود، يعني “استيون اسپيلبرگ” مي‌رود، در همان زمان و آشنايي اسپيلبرگ با اسکوتر، وي نيز به خدمت صهيونيست‌ها در مي‌آيد.

مدير صهيونيستي برنامه‌هاي بيبر،چگونه پروژه صهيونيستي خود را پيش مي‌برد؟

اسکوتر همزمان با مديريت برنامه‌ کنسرت‌هاي جاستين بيبر، برنامه‌هاي صهيونيستي خود را نيز روي او اجرا مي‌کند.

به گزارش پايگاه صهيونيستي هاآرتص، اسکوتر بران در سال 2011، جاستين بيبر را به سرزمين‌هاي اشغالي فرا مي‌خواند تا در آنجا نيز کنسرتي برگزار کند. برگزاري کنسرت بيبر در سرزمين‌هاي اشغالي با حمايت کامل مقامات صهيونيستي از جمله نتانياهو، نخست‌وزير اسراييل همراه مي‌شود، به‌طوري که نخست‌وزير رژيم صهيونيستي از جاستين 17 ساله تقاضاي ملاقات مي‌کند، اما اين ملاقات بنا به دلايلي لغو مي‌شود.

اما در زماني که جاستين بيبر به همراه پدرش و گروه کنسرت خود در سرزمين‌هاي اشغالي حضور داشت، مدير صهيونيستي برنامه‌هاي او، بيشتر از اينکه برنامه کنسرت‌هاي جاستين را هماهنگ کند با استفاده از روش‌هاي مختلف به ارباب‌هاي خود ثابت مي‌کند جاستين صهيونيستي بوده و به حمايت از اسراييل مي‌پردازد.

در طول اين سفر، جاستين بيبر به اماکن صهيونيستي رفته و رفتارهاي آن‌ها را مي‌آموزد. اسکوتر جاستين را به ديوار ندبه در غرب بيت‌المقدس ميبرد تا در آنجا زيارت کرده و آداب صهيونيستي را بجا بياورد.

حمايت جاستين از کودکان صهيونيست به خاطر حملات حماس؟

در حالي که صهيونيست‌ها بارها با يورش به مناطق فلسطيني‌نشين اراضي اشغالي و حملات جنگنده‌هاي ارتش اين رژيم صدها کودک فلسطيني به فجيع‌ترين وضع ممکن به شهادت رسيده‌اند، جاستين بيبر در ازاي ملاقات نکردن نتانياهو و در راستاي حمايت از يورش‌هاي رژيم صهيونيستي به غزه، حدود 700 بليط رايگان به نوجواناني هديه مي‌دهد که در مرز سرزمين‌هاي اشغالي و غزه زندگي مي‌کنند.

تجديد پيمان پدر و پسر با خالکوبي عبري

به گزارش ديلي‌ميل، جاستين بيبر و پدرش هنگامي در تور سرزمين‌هاي اشغالي به سر مي‌بردند، براي تحکيم وحدت خود با اسراييل، نام “مسيح” را به زبان عبري روي سينه خود خالکوبي کردند که با تمجيد رسانه‌هاي صهيونيستي همراه شد.


اين اقدامات الگوي بسياري از نوجوانان جهان به ويژه مسلمان‌ها، ترديدي باقي نمي‌گذارد که جاستين بيبر خط مشي صهيونيست‌ها را دنبال کرده و صهيونيست‌هاي وابسته به اين رژيم برنامه‌هاي ضد فرهنگي او را طراحي مي‌کنند.
حلقه صهيونيست‌هاي دور جاستين تنگ‌تر مي‌شود

به گزارش پايگاه تحليلي Justineisajew، يکي ديگر از افراد بسيار نزديک جاستين بيبر که در همه جا همراه او بوده محافظ اسراييلي وي، “موشه بنابو” ““Moshe Benabo است.

موشه بنابو يک افسر سابق صهيونيستي است که مسئوليت حفاظت از جان جاستين بيبر را بر عهده داشته است.

نام او در اصل موسی بنابو است که در زبان عبری موشه تلفظ میشود و موشه 47 ساله که خودش متولد حیفا است به زبان عبری تسلط کامل دارد و خانواده‌اش همانند خانواده اسکوتر براون ساکن فلسطین اشعالی هستند.

موشه بعدها به دليل اينکه قبلا محافظ خواننده ديگري به نام جاستين تيمبرليک بوده و بيبر از آن اطلاعي نداشته است، همکاري خود با او را قطع کرد.

نمايش جاستين در شوهاي غير اخلاقي صهيونيستي

يکي از اقدامات ضد فرهنگي جاستين بيبر شرکت در شوهاي غير اخلاقي است که هدايت آن‌ را صهيونيست‌ها بر عهده دارند و حضور افراد زير 17 سال در اين نمايش‌ها ممنوع بوده و نمي‌توانند به تماشاي آن‌ بنشينند. نکته جالب اين است هر جا که بيبر مي‌رود اشخاصي صهيونيستي طرفدار اسراييل پشتوانه او هستند.

حضور جاستين بيبر در شوهاي زننده، همواره با خشم گسترده‌اي از خانواده‌هاي غربي همراه بوده است.

يکي از اين نمايش‌ها، شوي مد شرکت “Victoria’s  Secret”‌ يا “راز ويکتوريا” است که لباس‌هاي بدن‌نما و زننده توليد مي‌کند. اما حضور يک نوجوان هفده هجده ساله در اين نوع نمايش‌هاي ضد فرهنگي چه توضيحي دارد؟ آيا مگر اين است که ناتوي فرهنگي غرب ترويج بي‌بند و باري و برهنگي در ديگر فرهنگ‌ها را پيش رو گرفته است؟

شرکتVictoria Secret به دلیل تولید لباسهای زننده و بدن‌نما برای دختران نوجوان بارها مورد اعتراض خانواده‌هاي آمريکايي قرار گرفته است.

به گزارش Examiner، در حالي که بسياري از طرفداران بيبر نوجواناني هستند که هنوز سيزده سالشان هم نيست، ديدن خواننده مورد علاقه‌شان در ميان عده‌اي از زن‌هاي برهنه و و ايجاد صحنه‌هايي مسهتجن الگويي بسيار نامناسب براي نوجوانان است.

بنا براين گزارش، دخترهاي نوجوان بسياري از رفتارهاي بيبر الگوبرداري مي‌کنند و اين الگوبرداري سال‌ها ادامه خواهد داشت و تاثير بسزايي در آينده نوجوانان دارد. اين گزارش در هشداري به خانواده‌هاي آمريکايي از آن‌ها مي‌پرسد آيا مي‌خواهيد دخترهاي نوجوان با تماشاي چنين برنامه‌هايي رو به فرهنگ برهنگي بياورند؟ آن‌ها در خانه تمام اين نمايش‌هاي غير اخلاقي را مشاهده‌ مي‌کنند تا جاستين بيبر برنامه خود را اجراکند.

اين گزارش مي‌افزايد، آيا نسلي که تنها به مدرسه راهنمايي يا دبيرستان مي‌رود بايد الگويي مانند بيبر داشته باشد؟ آيا اين نمايش‌هاي مد در حال تخريب فرهنگ سنتي کشورها نيست و تنها اعتماد به نفس دخترهاي جوان را به حدي پايين مي‌آورد که مي‌خواهند مانند اين مدل‌ها شوند؟

اگزمينر در ادامه گزارش، به سوء استفاده شرکت‌هاي مد و لباس مي‌پردازد که با استفاده از چهره‌هايي نوجوان مانند بيبر، نسل کم سن و سال را پاي تماشاي اين نمايش‌هاي غير اخلاقي مي‌کشد تا فرهنگ پوشش آن‌ها را تغيير دهد.

نويسنده اين گزارش مي‌افزايد: اين نمايش‌ها باعث مي‌شود پوشش نوجوان‌ها و به‌ويژه دخترها در مدرسه، رفته رفته تغيير کند و رو به برهنگي روند. شوهاي مد ضد اخلاقي مانند ويکتوريا که با همراهي خواننده‌اي مانند بيبر انجام مي‌شود مي‌تواند فرهنگ جوامع را به سرعت تغيير دهد.

پايگاه تحليلي آمريکايي ديگري با نام theblacksphere، در گزارشي با عنوان “‌راز ويکتوريا نسل نوجوان را هدف قرار داده است” به مسائل ضد فرهنگي اين نسل مي‌انجامد.

اين پايگاه با توجه به حضور بيبر در نمايش‌هاي مد غير اخلاقي ويکتوريا مي‌نويسد: در حالي که ميليون‌ها دختر نوجوان اين برنامه‌ها را از هر طريق ممکن تماشا خواهند کرد پيام اين شوي تبليغاتي اين است که “من جاستين بيبر را دوست دارم، جاستين بيبر شوي مد ويکتوريا را دوست دارد، بنا براين من هم بايد از لباس‌هاي زننده ويکتوريا خريداري کنم”.

اين گزارش در خاتمه با اشاره به اين موضوع که ويکتوريا در حال قرباني کردن معصوميت دخترهاي نوجوان است مي‌افزايد:‌

دخترهاي ما ارزشمند هستند و لياقتشان بيشتر ازاينها است، آن‌ها بايد مورد مراقبت قرار بگيرند.

باز هم ردپاي صهيونيست‌ها همگام با جاستين بيبر/ رييس صهيونيستي راز ويکتوريا کيست؟

هر چه به جزييات عوامل پشت پرده بيبر و حاميان مالي او دقت مي‌کنيم، بوي صهيونيست‌ها بيشتر منتشر منتشر مي‌شود.

مالک شرکت ويکتوريا که جاستين در بسياري از نمايش‌هاي زننده آن شرکت مي‌کند هم يک صهيونيستي تمام عيار است.

لزلي وکسنر Lesly Wexner، ثروتمند مشهور آمريکايي و مالک صهيونيستي 75 ساله شرکت ويکتوريا در سال 2008  توسط جورج بوش به صورت افتخاري همراه هيئتي، او را در سفر به سرزمين‌هاي اشغالي در شصمتين سالگرد تاسيس رژيم منحوس صهيونيستي همراهي کرد.


وکسنر در کنار نخست‌وزير رژيم صهيونيستي

وکسنر سرمايه‌گذاري عظيمي در سرزمين‌هاي اشغالي کرده و يکي از بزرگ‌ترين حاميان مالي آمريکايي رژيم صهيونيستي است. او که از پدر و مادري صهيونيست زاده شده، داراي يکي از بزرگ‌ترين بنيادهاي صهيونيستي در سرزمين‌هاي اشغالي است.

گفته مي‌شود، وکسنر در کنار اسکوتر بران، مدير برنامه‌هاي جاستين بيبر، پروژه ضد فرهنگي مورد نظر رژيم صهيونيستي را اداره مي‌کند.

جاستين!! شلوارت را بکش بالا

يکي از شاخصه‌هاي ضد فرهنگي جاستين بيبر که به نظر مي‌رسد کاملا حساب شده دنبال مي‌شود، پوشش خاص جاستين بيبر است که توجه نوجوانان را به خود جلب کرده و باعث مي‌شود آن‌ها از اين نوع پوشش زننده الگوبرداري کنند.

به نظر مي‌رسد، پوشش‌هاي ضد فرهنگي جاستين بيبر که مورد تاييد خود غربي‌ها هم نيست، کاملا حساب شده باشد. بيبر در بسياري از برنامه‌هاي خود برهنه بوده است. اما نکته جالب توجه نوع پوشيدن شلوار او است که بسيار زننده مي‌باشد. اين نوع پوشش عجيب صداي والدين غربي را هم در آورده است.

به گزارش ديلي‌ميل، طبق نظرسنجي‌هاي انجام شده، پوشش جاستين بيبر زننده‌ترين پوشش خواننده‌هاي آمريکايي انتخاب شده است. بر همين اساس يکي از شرکت‌کنند‌ه‌ها عقيده دارد خواننده‌هاي پاپ مانند بيبر الگوي نامناسبي براي جوانان و پوشش آن‌ها هستند.

بوستون گلوب نيز در گزارشي به پوشش زننده بيبر اشاره مي‌کند. نويسنده اين گزارش با اشاره به تبليغاتي بودن پوشش بيبر و ترويج فرهنگ نامناسب در ميان جوانان مي‌نويسد: وقت آن رسيده که پوشاک زننده خود را تغيير دهي. نگاهي به اطراف بيانداز هيچ کس چيزي که تو مي‌فروشي را نمي‌خرد.

به عقيده بوستون گلوب، بسياري از والدين طرفداران بيبر از او مي‌خواهند تا شلوارهاي عجيب خود را بسوزاند.

روزنامه آمريکايي نيويورک تايمز در گزارشي به موضوع جاستين بيبر و تاثر او روي فرهنگ جوانان پرداخته است.

جاستين بيبر بارها از خو رفتارهاي خشونت‌آميز نشان داده و محافظان اسراييلي وي نيز در بسياري از موارد با هواداران و روزنامه‌نگاران زد و خورد داشته‌اند. اين روزنامه آمريکايي با اشاره به رفتارهاي پرخاشگرانه اين خواننده نوجوان در تحليلي جامع نسبت به تاثير رفتارهاي بيبر روي ذهن نوجوانان هشدار داده و مي‌نويسد؛ در کنار الگوي نامناسب روابط و پوشش‌ بيبر، رفتارهاي خشونت‌بار وي نيز مي‌تواند تاثيرات منفي بسزايي روي نوجوانان داشته باشد.


اين روزنامه بر اساس کتاب “اهميت فرهنگي ستارگان نوجوان” نوشته “جين او کونر” مي‌نويسد:

ستاره‌هاي نوجوان با  استفاده از مواد مخدر، لباس‌هاي زننده، نوجوانان را خواسته يا نا خواسته به تقليد از خود فرا مي‌خوانند.

حمايت جاستين بيبر 19 ساله از همجنس‌بازها
بيبر که ديگر رفتارهاي زننده و غير اخلاقي را به اوج خود رسانده، با حمايت از گروه‌هاي همجنس‌باز، بار ديگري نشان مي‌دهد چه اهدافي پشت سر او قرار دارند.

پروژه IT gets better، توسط Dan Savage””  همجنس‌باز معروف آمريکايي و همسر(مرد) او راه‌اندازي شده است. دن سويج فعاليت‌هاي بسياري در زمنيه اشاعه همجنس‌بازي در آمريکا داشته است.


دن سويج به همراه دوست همجنس‌باز خود در راهپيمايي همجنس‌بازها

بر اساس گفته‌هاي خود وب‌سايت اين پروژه، هدف آن حمايت از همجنسگراهاي سراسر دنيا و ترويج آن است.

جاستين بيبر که در حال تبديل شدن به الگويي براي نوجوانان بوده، نيز با عضويت و سرمايه‌گذاري مالي در اين پروژه، حمايت خود از همجنس‌بازها را اعلام کرده است.

خانواده‌ها و مسئولين فرهنگي مراقب نفوذ جاستين‌بيبرها در ميان نوجوانان، بويژه دخترها باشند

نقش گوگل در پروژه ضد فرهنگي بيبر

گوگل نيز در اين پروژه ضد فرهنگي به کمک صهيونيست‌ها آمده است. با جستجويي ساده در اينترنت متوجه پروژه محبوب کردن جاستين در ميان نسل نوجوان ايراني خواهيم شد، به طوري که اگر در موتور جستجوي گوگول حرف “جا” را جستجو کنيد به سيلي از گزينه‌هاي مرتبط با جاستين بيبر بر خواهيم خورد و يا اگر کلمه طرفدار را جستجو کنيم باز نام جاستين بيبر به چشم خواهد خورد.

به علاوه، با توجه به اينکه به علت فرهنگ غني ايران اسلامي، ميزان نفوذ جريان ضد فرهنگي بيبر در اين پايين بوده و قابل مقايسه با غرب نيست، اگر در نگاهي به وبلا‌گ‌هاي نوجوانان ايراني به ويژه دخترها انداخته شود، وبلا‌گ‌هايي را ملاحظه خواهيد کرد که طرفداران جاستين بيبر و دوست دختر او هستند و با نگاهي به نظرات اين نوجوانان درباره بيبر و زندگي شخصي او، متوجه بحراني که شايد گريبانگير نسل نوجوان و آينده ساز کشور شود خواهيم شد.


از آنجايي که هدف اصلي پروژه جاستين بيبر نفوذ در نوجوانان است، ناتوي فرهنگي صهيونيسم تنها به الگوي رفتاري بسنده نکرده و با ترويج لباس‌ها و کالاهاي مرتبط با بيبر قصد دارد نفوذ اين جريان را بيش از پيش تقويت کند.

در حالي که الگوهاي طراحي  زيادي از اسطور‌ه‌ها و فرهنگ ايراني در عرصه مد و پوشاک تاکنون عرضه شده‌اند، اما برخي از فروشگاه‌هاي پايتخت با سوء استفاده از آب گل‌آلود و شايد هدفمند به دنبال ترويج و فروش کالاهي مرتبط با اين ناتوي فرهنگي هستند.
در تحقيقات صورت گرفته توسط باشگاه خبرنگاران، کالاها و پوشاک مرتبط با جاستين بيبر درفروشگاه‌هاي پايتخت به راحتي قابل خريداري هستند.

با توجه به موارد اشاره شده و اثبات رابطه جاستين بيبر با رژيم صهيونيستي و برنامه‌هاي ضد اخلاقي و ضد فرهنگي که وي که با مديريت ناتوي فرهنگي غرب و صهيونيسم اجرا مي‌شوند، به خانواده‌ها و مسئولين فرهنگي کشور هشدار داده مي‌شود، ضمن کنترل فضاي اينترنت، هرچه سريع‌تر نسبت به مقابله با چنين پروژه‌هايي که نسل نوجوان بويژه دخترها را هدف قرار داده، اقدامات مقتضي را انجام دهند.

انتهاي پيام/

برچسب ها: بیبر ، جاستین ، سلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *