شهردارکرج:بازسازي کاخ مرواريد 30ميليارد تومان هزينه دارد

علی ترکاشوند افزایش فضای سبز در کاخ مروارید رااز ضروری دانست و اذعان داشت: فضای سبز خشک شده در این مجموعه تهدیدی جدی برای هوای پاک محسوب می شود و نیازمند احیا است.

 

 

به گزارش کمال مهر، شهردار کرج در جلسه هم اندیشی در منطقه 12 شهرداری کرج ضمن تبریک ایام دهه فجر ؛ شرکت مردم  در راهپیمایی 22 بهمن را مهم و از وظایف دینی و ملی و مذهبی دانست و گفت: حضور پررنگ مردم در مایوس کردن بیشتر دشمنان نقش بسزایی دارد.

ترکاشوند افزود: تکیه بر وحدت و انسجام از اهمیت بالایی برخوردار است وشورا و شهرداری در برطرف کردن مشکلات با انسجام بیشتر در تلاش هستند و روحیه شورا روحیه خیرخواهانه برای شهر است.

این مسئول در ادامه افزود: با به اتمام رسیدن پروژه ی پل سوم خرداد و مهر ویلا  شاهد کاهش بار ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان در بخش جنوبی شهر کرج خواهیم بود.

شهردار کرج در ادامه بیان کرد: اتصال جاده ای در اراضی کشاورزی در آینده به منظور رفع تردد مناطق مهرشهر و فردیس انجام خواهد شد.

ترکاشوند در خصوص کاخ مروارید ادامه داد: بیشتر قسمت های این مجموعه نیاز به تعمیر ات اساسی دارد که انجام آن اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان را می طلبد.

شهردار کرج در ادامه سخنان خود رسیدگی به مشکل سیاه جوب را موجب جلوگیری از جاری شدن آب از قسمت بالایی شهر ذکر و عنوان کرد: ایجاد آرامستان در مهرشهر و ساماندهی باغ سیب، همچنین تعریض بلوار امام خمینی(ره) در اولویت کاری منطقه 12 شهرداری کرج قرار گیرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *