“بازگشت پرندگان” به خانه هنرمندان ایران

آثار برگزیده نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست با محوریت پرندگان در نگارخانه استاد نامی خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.

به گزارش حوزه تجسمی کمال مهر به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه تصویرسازی «بازگشت پرندگان» جمعه 11 بهمن در نگارخانه استاد نامی خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود و تا 20 بهمن ادامه دارد.

نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست با محوریت پرندگان، به همت گروه هنری پیله بهشت و با مشارکت خانه هنرمندان ایران برگزار شد. دراین دوره 268 هنرمند آثار خود را به دبیرخانه تحویل دادند که آثار ارائه شده توسط هیئت داوران متشکل از کیانوش غریب پور، فاطمه رادپور و مهکامه شعبانی، 20 هنرمند برای این دوره انتخاب شدند. هنرمندان برگزیده در کارگاه دو روزه تخصصی پرنده‌نگری و تصویرگری شرکت کردند و سپس طی یک سفر دو روزه به جزیره آشوراده به رصد پرندگان مهاجر به کشورمان پرداختند.

در این نمایشگاه 28 گونه از پرندگان مهاجر توسط 25 هنرمند تصویرگر داخل و خارج از کشور  به تصویر کشیده شده است.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از 11 تا 20 بهمن همه روزه از ساعت 13 تا 20 به نگارخانه استاد نامی خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *