تابلوهای خیابان شانزلیزه گلشهر+عکس

اینجا کرج-گلشهر خیابان درختی ، محلی برای جولان مدگرا های کرج، جایی که برای خودش این روزها اسم و رسمی دارد و قدم زدن در دو طرف این خیابان کلاسی میخواهد و تیپی ، کما اینکه سری بچرخانی بادیدن تابلوهای مغازه ها اگر فارسی ننوشته باشند فکر میکنی در شانزلیزه قدم میزنی !

به گزارش گروه استان «کمال مهر»؛ اینجا کرج -گلشهر خیابان درختی ، محلی برای جولان مدگرا های کرج، جایی که برای خودش این روزها اسم و رسمی دارد و قدم زدن در دو طرف این خیابان کلاسی میخواهد و تیپی ، کما اینکه سری بچرخانی بادیدن تابلوهای مغازه ها  اگر فارسی ننوشته باشند فکر میکنی در شانزلیزه قدم میزنی !

گرچه در اینجا جرأت نکردیم تصاویری از آدم هایی که در اینجا برای خود دور دور میزنند منتشر کنیم والا شما فکر میکردید اکثر این آدم ها از فضای دیگر آمده اند، حال که این مطلب را گفتم بد نیست استنادی به یکی از دوستانمان کنم که بعد از مدتها به کشور عزیزمان ایران اسلامی آمده بود! و وقتی پا در این خیابان گذاشت به ما گفت حقیقتاً من چنین تیپ ها و آدم هایی در آنطرف دنیا ندیده ام ! این آدم ها از کجا آمده اند!؟

بگذریم این وجیزه خواه ناخواه ادامه خواهد داشت و در مطلب بعدی وارد بطن خیابان  در ختی در گلشهر کرج خواهیم شد!

قصد ما در این یادداشت کوتاه صرفاً جهت اطلاع مسئولین این شهر از وضعیت اسفناک فرهنگی در این منطقه آنهم روی تابلوهای آن  و نه در کف خیابان بود!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *