صحبت های بازیکنان فولاد پس از دیدار مقابل پرسپولیس

دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس با برتری فولادی ها پایان یافت، صحبت های بازیکنان را پس از این دیدار بخوانید.
به گزارش گروه ورزش کمال مهر؛ دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی با برتری فولادی ها پایان یافت، صحبت های بازیکنان را پس از این دیدار بخوانید.

سروش رفیعی: امشب در اهواز جشن برپا می شود

بازیکن تیم فوتبال فولاد پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس تهران گفت: این پیروزی در خاطر مردم اهواز خواهد ماند و امشب در این شهر جشن برپا می شود.

وی تصریح کرد: خیلی خوشحالم که توانستیم در این دیدار پیروز شویم و این برد حاصل زحماتمان بود.

بختیار رحمانی: حتی گل اول را نیز نباید دریافت می کردیم

بازیکن تیم فوتبال فولاد در مورد دیدار با پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود و شایسته این پیروزی بودیم، حتی نباید گل اول را نیز دریافت میکردیم.

وی ادامه داد: در تمام طول بازی از پرسپولیس سرتر بودیم و خوشحالم که به حقمان رسیدیم.

سوشا مکانی: اواخر بازی درد امانم را بریده بود
سوشا مکانی پس از پیروزی فولاد مقابل پرسپولیس در ضربات پنالتی اظهار داشت: اواخر بازی درد امانم را بریده بود و  با مصدومیت پنالتی‌ها را گرفتم، خدا را شکر که توانستیم روسفید زمین را ترک کنیم.

وی افزود: روزهای سختی را پشت‌ سر گذاشتم، اما هم‌اکنون روز خوب من بود خدا را شکر خداوند به من کمک کرد.

دروازه‌بان فولاد تصریح کرد: هواداران اهوازی حق دارند جشن بگیرند چرا که مقابل تیم بزرگی چون پرسپولیس پیروز شدیم، این پیروزی تقدیم به همه کسانی که از من حمایت کردند.

غلامرضا رضایی: برای برد آمده بودیم

مهاجم تیم فوتبال فولاد گفت: هرچند از باخت پرسپولیس ناراحتم، اما فولادی هستم و باید خوشحال باشم. در بازی امروز مستحق پیروزی بودیم و به حق‌مان هم رسیدیم.

وی ادامه داد: در یک صحنه با بازیکنان پرسپولیس درگیر شدم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و فکر می‌کنم که اشتباه کردم، همین‌جا از آنها عذرخواهی می‌کنم.

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: برای برد آمده بودیم که خوشبختانه مزد تلاش خود را هم گرفتیم. فولاد خوزستان به یک قطب بزرگ در فوتبال ایران تبدیل شده است و پیروزی مقابل این تیم برای سایر تیم‌ها سخت است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *