13921014000643_PhotoA

اشتهارد نیازمند احداث پایگاه هلال احمر است

فرماندار اشتهارد بر احداث پایگاه هلال احمر در اشتهارد تأکید کرد.
کمال مهر:

ابوالفضل زینانلو  اظهار داشت: باید زمینه‌های توسعه خدمات را اشتهارد فراهم کرده و آن را به استانداردهای لازم برسانیم.

وی افزود: با توجه به صنعتی بودن اشتهارد و جمعیت این شهرستان لذا باید تمامی تمهیدات لازم را برای توسعه این خدمات در نظر بگیریم و میزان رضایتمندی مردم را ارتقا دهیم.

فرماندار اشتهارد با بیان این که توسعه خدمات رسانی به مردم یکی از مهمترین وظایف ما است افزود: توسعه خدمات آموزشی، فضاهای سبز، توسعه امکانات فرهنگی و بهداشتی از مهمترین نیازهای این شهرستان است.

اینانلو خاطرنشان کرد: میزلان خدمات در شهرهای مختلف استان باید یکسان سازی شود و هم اکنون توجهات بیشتر به سمت شهرستان‌هایی باشد که میزان خدمات در آنها کم است.

وی یکی از بخش‌هایی که باید هر چه سریعتر در این شهرستان راه‌اندازی شود را احداث پایگاه هلال احمر دانست و افزود: یکی از مهمترین نیازهای این شهرستان احداث پایگاه هلال احمر است.

فرماندار اشتهارد ایجاد این پایگاه‌ها را ضرورتی مهم برای این شهرستان خواند و گفت: احداث پایگاه هلال احمر می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی را در مواقع اضطراری داشته باشد و زمینه‌های ارائه خدمات بیشتر به مردم را در این گونه موارد بیشتر خواهد کرد.

اینانلو افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام گرفته هم اکنون اقدامات اساسی به منظور واگذاری زمین برای احداث پاگاه هلال احمر در این شهرستان انجام شده است.

به گفته وی باید اقدامات اساسی نیز برای ایجاد مکان مناسبی به منظور دپوی تجهزات هلال احمر در مواقع بحران باید انجام شود.

 

 

 

 

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *