پیام مقام معظم رهبری به نشست انجمن های اسلامی دانشجویان دراروپا

چهل و هشتمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز بکار کرد.

کمل مهر ؛ پیام حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که توسط حجت الاسلام جواد اژه‌ای نماینده ایشان در امور دانشجویان در اروپا قرائت شد، به این شرح است.

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان و فرزندان عزیز ملت ایران که در دانشگاه‌های گوناگون جهان به کسب دانش مشغولند نهال‌هایی ارزشمندند که ریشه در خاک حاصلخیز کشور سرافراز خود دارند و همچون برادران و خواهران‌شان در دانشگاه‌های زنده و پرتحرک کشور، ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملت خود خواهند کرد.

ان‌شاءالله.

 

به نقل از واحد مرکزی خبر در بخش دیگری از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: این است آن اندیشه‌ای که ذهن دانشجوی ایرانی را در هر نقطه از جهان باید همواره مشغول دارد. کیفیت فراگیری و انتخاب دانشی که فرا می‌گیرید و روحیه و رفتاری که در این دوران تحصیلی، شخصیت شما را نمایان می سازد، یکسره باید از این اندیشه تابناک سرچشمه بگیرد و راه شما را مشخص سازد.

 

در فرآیند پرهیجان تبدیل دانشجوی امروز به مدیر و انسان برجسته فردا، بیش از همه چیز توکل به خدا و استمداد از لطف و رحمت او به کار شما خواهد آمد. این است آن‌چه استعدادهای شما را شکوفا، گام‌های شما را استوار و دل شما را آرامش می بخشد.

 

به امید آینده درخشان شما و کشور، همه‌تان را به خدای بزرگ می سپارم و برای شما دعا می‌کنم.

 

سیدعلی خامنه‌ای»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *