خودزنی تروریست ها در سوریه/500 کشته در نبرد گروههای مسلح با یکدیگر

یک منبع نزدیک به مخالفان خارج نشین سوریه اعلام کرد که در جریان نبردهای جاری بین گروههای مسلح با یکدیگر در مناطق مختلف سوریه، نزدیک به 500 نفر کشته شدند.
 

خبرگزاری فارس: خودزنی تروریست ها در سوریه/500  کشته در نبرد گروههای مسلح با یکدیگر

——————————-

به گزارش کمال مهر به نقل از شبکه خبری شبکه العالم، گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه نزدیک به مخالفان خارج نشین گفت که نزدیک به 500 نفر از یک هفته پیش در جریان نبردهای جاری بین گروههای مسلح مخالف (جبهه اسلامی) و گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) کشته شده اند.

گروههای مسلح در سوریه از جمله ائتلاف گروههای مسلح موسوم به جبهه اسلامی و گروه داعش از چندی پیش بر سر قدرت و مناطق نفوذ خود به نبردهای سنگین با یکدیگر در سوریه پرداخته اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رامی عبدالرحمن رئیس گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه نزدیک به مخالفان خارج نشین گفت: 240 نفر از این کشته ها، از اعضای گروههای مسلح مخالف (جبهه اسلامی) و 157 نفر دیگر از اعضای گروه داعش هستند. در درگیری این دو گروه، 85 غیرنظامی نیز جان خود را از دست داده اند.

از سوریه همچنین خبر می رسد که ارتش سوریه موفق شده است پیشروی محسوسی در محله القابون در شهر دمشق کرده و با افراد مسلح در این منطقه به شدت درگیر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *