اتات

مقام معظم رهبری: هر كس دیگری كه درباره حقوق بشر حرف بزند آمریكاییها حق ندارند حرف بزنند

دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر انقلاب، در سالروز قیام 19 دی، از دقایقی پیش در حسینیه امام خمینی آغاز شد.

 

 

کمال مهر؛به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری، دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر انقلاب، در سالروز قیام 19 دی، از دقایقی پیش در حسینیه امام خمینی آغاز شد.

سر تیتر بیانات مقام معظم رهبری در سالروز قیام 19 دی:

ما این همه در باب حوادث ۹ دی تكیه كردیم روی بصیرت -و بعضی خوششان نیامد- به خاطر این است كه بصیرت اگر نبود ایمان ممكن است انسان را به بیراهه بكشاند.

عمل صالح بر اساس ایمان راسخ و درست و ایمان همراه با بصیرت و تداوم و استقامت اگر بود پیروزی حتمی است. اینهایی كه پیروز نمیشوند یكی از اینها را ندارند.

دشمنان خیال میكنند كه تحریم كردند و ایران مجبور به مذاكره شد. نه! ما قبلا هم اعلام كرده ایم در موضوعات خاص كه مصلحت بدانیم با این شیطان برای رفع شرش مذاكره میكنیم. یكی از بركات مذاكرات این بود كه دشمنی آمریكا با ایران و ایرانی و اسلام برای همه روشن شد.

توصیه ام به مسئولان این است كه برای رفع مشكلات كشور به نیروی درونی كشور توجه كنند ونباید چشم به بیرون دوخت. البته شكی نیست كه مسائل بیرون را باید حل كرد/منتها امید ما به درون كشور باشد،این است كه كشور را بیمه میكند.

هر كس دیگری كه درباره حقوق بشر حرف بزند آمریكاییها حق ندارند حرف بزنند/دولت آمریكا بزرگترین نقض كننده حقوق بشر در دنیاست/یكی از وعده هایی كه این آقا در انتخابات داد این بود كه زندان گوانتانامو را تعطیل میكند؛آيا تعطیل شد؟

این خبر تکمیل می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *