مدرسه دردسر ساز در کرج!

ساختمان های نیمه کاره ای واقع در شاهین ویلا – خیا بان قلم – خیابان ششم ، حدود سه سال است که نیمه کاره به حال خود رها شده وهیچکس پاسخگو نیست!
گروه استانی«کمال مهر»؛ چند روزی بیشتر از آغاز سال تحصیلی نمی گذرد و بدلیل نبود برخی امکانات و در سایه غفلت مسئولین هنوز شاهد مدارس نیمه کاره ای در سطح شهر هستیم که بعضاً خانواده های دانش آموزان را با مشکل مواجه کرده است .
 طی تماس تلفنی ساکنین شاهین ویلای کرج مبنی بر وجود بناهای رها شده نیمه کاره مدارس در آن محل معضلاتی را برای مردم منطقه بوجود آورد است که در ادامه میخوانید؛
به گفته ی ساکنین منطقه، این بناها در سال1357 تاسیس  شده و پیش از این  مدرسه ی دولتی هدایت (دختران) و قلم (پسران ) در مقاطع ابتدائی بوده و به  دلیل مخروبه  شدن ،اواسط سال تحصیلی 90 دانش آموزان  را به مدارس دیگر ( قلم خیابان چهارم و مدرسه ای به نام ناصر بخت واقع درخیابان چهاردهم)منتقل  می نمایند .
 این مدارس توسط خیرین مدرسه ساز مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته بود ولی متاسفانه بعد از مدت کوتاهی به دلیل عدم بودجه و عقب نشینی نکردن یکی از ساختمانها، ساخت و ساز تعطیل می شود.
به گفته ساکنین محل ؛ نیمه کاره رها شدن این مجموعه باعث بروز مشکلاتی برای آنان شده،و با پیگیری های متعدد  هیچگونه پاسخی از طرف مسئولین دریافت نکرده اند!
لطفی یکی از ساکنین محله گفت:بدلیل رها شدن این بنا و عدم رسیدگی به آن ، مقابل  ساختمان مدرسه به دلیل  رشد زیاد شمشادها ، مکان امنی برای مصرف کنندگان و فروشندگان  مواد مخدر گردیده، همین امر باعث  اعتراض اهالی و کسبه شده و حتی عدم وجود جدول کشی باعث بالا آمدن آب جوی می شود که زندگی را برای ساکنین سخت کرده است .
لطفی در ادامه اظهارداشت؛ نکته ی مهم جمع آوری استشهاد محلی و شکایت اهالی به شماره تماس 137 بوده که متاسفانه هیچکدام کارساز نبوده و از مسئولین درخواست رسیدگی عاجل داریم.
انتهای پیام/گزارش از ندا ترکاشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *