خانه / وبگردی / خواننده لس آنجلسی در کنار مسئولان ورزش ایران + عکس

خواننده لس آنجلسی در کنار مسئولان ورزش ایران + عکس

به گزارش  گروه ورزشی«کمال مهر» عارف عارف کیا، خواننده لس آنجلسی در جریان دیدار تیم‌های فوتبال ایران و عراق دررقابت‌های جام ملت‌های آسیا در جایگاه ویژه و در کنار مسئولان ورزش ایران نشست و این نکته در نوع خود جالب توجه بود.

عارف عارف کیا با نام هنری «عارف» از خوانندگان لس آنجلسی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی از ایران خارج شد و تابعیت کشور آمریکا را پذیرفت.

خواننده لس آنجلسی در کنار مسئولان ورزش ایران

اینکه چرا مسئولان فوتبال کشورمان بدون ملاحظه شأن و جایگاه حقوقی خود در کنار این خواننده قرار گرفته اند سؤالی است که باید در برابر افکار عمومی به آن پاسخ دهند.

از سوی دیگر نباید شیطنت مسئولان ورزشگاه آل مکتوم امارات را نیز از نظر دور داشت. این اقدام در حالی است که از روز‌های قبل پیش بینی می‌شد که اقداماتی علیه کاروان ایران و مسئولان ورزش کشورمان از سوی اماراتی‌ها شکل بگیرد.

جایگاه معاونان وزیر و وزرای کشور‌های مختلف در ورزشگاه باید از افراد غیرمسئول خالی باشد و باید در این مورد مراتب اعتراض ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود.


 

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

تیپ های عجیب بازیگران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر/تصاویر

با گذشت یک هفته از آغاز بکار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر؛ بعضی از بازیگران و هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره؛ طبق روال سال های گذشته خودشان با پوشش و ظاهر عجیبی در این جشنواره حاضر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.