خانه / ورزشی / فوتبال / بازی ناجوانمردانه خارج از زمین دیدار ایران – عراق شروع شد

بازی ناجوانمردانه خارج از زمین دیدار ایران – عراق شروع شد

بازی ناجوانمردانه خارج از زمین بازی ایران - عراق شروع شدبه گزارش گروه ورزش «کمال مهر:» شنیده می‌شود مسئولان فوتبال عراق به نحوه بلیت فروشی دیدار ایران و عراق معترض شدند و معتقدند عدالت در فروش بلیت رعایت نشده است.

تماشاگران ایرانی حدود ۱۲ هزار قطعه بلیت را خریداری کردند در حالیکه عراقی‌ها فقط ۲۵۰۰ بلیت را در اختیار گرفته اند.

در بازی تیم ملی فوتبال عربستان این اتفاق در بازی اول افتاد و کسی در این مورد اعتراضی نداشت و بلیت‌های رایگان در اختیار تماشاگران قرار گرفت و اماراتی‌ها هم برای حضور سعودی‌ها در ورزشگاه تسهیلات زیادی را در نظر گرفتند و البته هیچگونه اعتراضی پذیرفته نشد.

حضور پر شور ایرانی‌ها در امارات باعث شد بخش اعظمی از بلیت دیدار با عراق در اختیار هواداران ایرانی قرار بگیرد و این موضوع باعث شد عراقی‌ها را برای شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحریک کنند.

جالب‌تر اینکه اماراتی‌ها حاضر شدند این اتهام را به جان بخرند و یک نمره منفی در کارنامه میزبانی جام ملت‌ها برای آن‌ها ثبت بشود، اما نگذارند که ایرانی‌ها با تماشاگران زیاد تری در ورزشگاه حضور داشته باشند و این به نوعی جنگ روانی و جو سازی علیه فوتبال ایران است که در مورد امارات و عربستان امری طبیعی است.


 

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

تیپ های عجیب بازیگران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر/تصاویر

با گذشت یک هفته از آغاز بکار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر؛ بعضی از بازیگران و هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره؛ طبق روال سال های گذشته خودشان با پوشش و ظاهر عجیبی در این جشنواره حاضر شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.