خانه / اجتماعی / طرح درآمدزایی از معابر عصر امروز نهایی می‌شود

طرح درآمدزایی از معابر عصر امروز نهایی می‌شود

طرح درآمدزایی از معابر تا ساعت 4 بعد از ظهر نهایی می‌شودبه گزارش گروه اجتماعی«کمال مهر»، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (سه‌شنبه ۲۵ دی ماه) برگزار شد، با بیان اینکه در جلسه امروز مواد ۴۴ تا ۵۴ لایحه برنامه سوم توسعه شهرداری تهران بررسی شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوعاتی که امروز در جلسه شورای شهر تهران بررسی شد، بیشتر مربوط به حمل و نقل، معماری و شهر‌سازی و باغات بود.

وی با بیان اینکه موضوع درآمدزایی از معابر، پارکینگ و زیرساخت‌های شهری مطرح شد، گفت: هنوز تصمیمی گرفته نشده و امیدواریم تا ۴ بعد از ظهر امروز در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر پولی شدن تردد از برخی معابر تصویب نشده و هر‌گاه بخواهند آن را اجرایی کنند، باید لایحه آن نوشته و مبلغ عوارض در هر محور مشخص شود، تا شورا آن را تصویب کند.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: با وضعیتی که در بررسی و تصویب مواد لایحه وجود دارد، به احتمال زیاد روز چهارشنبه و شنبه هم جلسه برگزار شود.

وی با بیان اینکه در این لایحه آورده بودند که تمام هزینه بلیت مترو از سوی مسافر پرداخت شود، گفت: من این لایحه را حذف کردم و دیگر قرار نیست مسافر تمام هزینه را پرداخت کند و مردم یک سوم هزینه را پرداخت خواهند کرد.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.