خانه / اجتماعی / مجازات آنی سارق حین فرار در خیابان! +فیلم

مجازات آنی سارق حین فرار در خیابان! +فیلم

مجازات آنی سارق حین فرار در خیابان! + فیلم// به گزارش«کمال مهر»، سارقی که پس از سرقت از فروشگاهی در شهر اسکس انگلیس پا به فرار گذاشته بود، نمی‌دانست چه سرنوشت دردناکی در انتظارش است. این مرد در حالی که یک کیف را از فروشگاه Tesco Express به سرقت برده و در حال فرار بود، در محدوده یک پارکینگ خودرو به مجازات عمل خود گرفتار شد.

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده، مشاهده می‌شود سارق در حین فرار در خیابان روی زمین سقوط می‌کند و در این لحظه توسط یک کامیون در حال عبور زیر گرفته می‌شود. راننده این کامیون در حال ورود به پارکینگ خودرو برای پارک خودرو خود بود که این حادثه رخ داد. در این ویدئو یکی از کارمندان فروشگاه در حال تعقیب سارق دیده می‌شود. این سارق که حدود ۳۰ سال داشت، پس از این حادثه از ناحیه پا دچار آسیب شدید شد. کارمند فروشگاه که ناگهان با این صحنه غیرمنتظره و وحشتناک روبرو شده بود، بلافاصله با فریاد زدن از افرادی که در نزدیکی محل حادثه حضور داشتند، درخواست کمک کرد. پس از لحظاتی اورژانس پزشکی در محل حادثه حاضر شد و این مرد جوان به نزدیکترین بیمارستان انتقال یافت.

سخنگوی پلیس ایسکس با تایید این حادثه گفت که پلیس در ساعت ۳.۴۰ دقیقه روز پنجشنبه ۱۰ ژانویه در جریان حادثه قرار گرفته است. او در این باره گفت: «مرد سارق یک مرد جوان حدود ۳۰ ساله بود که پس از این حادثه به علت آسیب شدید به پاهایش به بیمارستان منتقل شد. راننده کامیون که ۳۹ ساله است نیز در صحنه حادثه توسط پلیس بازداشت شد. او پس از بازداشت مورد آزمایش مواد مخدر و الکل قرار گرفت و به دلیل نتیجه منفی آزمایش آزاد شد.»

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی انگلیس در مورد این حادثه ادامه دارد.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.