خانه / ورزشی / فوتبال / تیم‌های لیگ برتری نقره داغ شدند

تیم‌های لیگ برتری نقره داغ شدند

تیم‌های لیگ برتری نقره داغ شدندبه گزارش گروه ورزش«کمال مهر»؛ به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص سه دیدار از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال را صادر کرد.

  • *دیدار ۲ تیم سایپا تهران و سپید رود رشت در هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور، سرمربی و بازیکن تیم مقابل، تخریب صندلی‌ها و پرتاپ به زمین رخ داد. تیم سپیدرود رشت به ۱۵۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
  • کمیته انضباطی به باشگاه سپیدرود رشت متذکر می‌شود که با اعمال تمهیدات لازم شرایطی را ایجاد کنند که در مسابقات این تیم اعم از خانگی و بیرون از خانه تخلفات گزارش شده و منتسب به هواداران این تیم تکرار نشود در غیر اینصورت و با تجویز مقررات انضباطی، عنداللزوم مسابقات بعدی و خانگی تیم بدون حضور تماشاگر و یا در محل دیگری برگزار خواهد شد. در مورد خسارت وارده ناشی از تخریب صندلی‌ها متعاقبا و در صورت درخواست متضرر اقدام خواهد شد.
  • * دیدار تیم‌های نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان در هفته اول برگزار شد که تخلفاتی به دلیل حضور افراد متفرقه و اضافی در زمین مسابقه منتسب به تیم نساجی مازندران که سبب وقفه در برگزاری مسابقه شد، رخ داد. تیم نساجی مازندران به تذکر کتبی در خصوص رعایت مقررات در مسابقات بعدی محکوم شد. (این رای قطعی است)
  • *دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های هفته اول برگزار و از سوی اکبر مهدی پور، یکی از اعضای کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر اینکه پس از پایان مسابقه به داور حمله ور شد و فحاشی و رفتار غیر روزشی با کمک داور داشت، رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای درخصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

تیپ های عجیب بازیگران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر/تصاویر

با گذشت یک هفته از آغاز بکار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر؛ بعضی از بازیگران و هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره؛ طبق روال سال های گذشته خودشان با پوشش و ظاهر عجیبی در این جشنواره حاضر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.