آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)

آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)

آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)به گزارش گروه اجتماعی«کمال مهر»؛ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ، با اشاره به دستگیری عامل حمله به یک روحانی در پلکان ایستگاه مترو امام خمینی (ره) اظهار کرد: به دنبال حمله به یک روحانی در خروجی مترو امام خمینی (ره) ماموران پلیس سریعاً وارد عمل شده و فرد ضارب را در حالی که قصد فرار داشت، دستگیر کردند.

رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: این اتفاق در حالی رخ داد که این روحانی در حال خروج از ایستگاه مترو امام خمینی (ره) بود و فرد ضارب از پشت سر به وی حمله کرده و او را مورد ضرب و جرح قرار داد.

وی ادامه داد: به دنبال دستگیری فرد ضارب، بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که انگیزه حمله به این روحانی، اختلافات شخصی قبلی بوده است. از سوی دیگر نامبرده سابقه دار بوده و ۳ بار به زندان رفته و سابقه مصرف مشروبات و مواد مخدر داشته است.

به گفته سردار رحیمی در حال حاضر ضارب در بازداشت به سر می‌برد و روحانی مجروح شده نیز به بیمارستان منتقل شده و بر اساس گزارشات دریافتی حال وی وخیم است.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

کارد نوسان قیمت‌گوشت به استخوان‌مردم رسید!/ صف‌های خرید گوشت‌دولتی ثمره قاچاق دام زنده و نوسان ارز/ سوءمدیریت، کالاهای‌اساسی را از سبد‌غذایی اقشار کم‌درآمد حذف‌کرد

نوسانات موجود در بازار به عدم تعادل قیمت ارز باز می گردد و متاسفانه عده ای نیز از قاچاق دام زنده منفعت می برند، مسلما تا زمانی که ارز به قیمتی ثابت نرسد با چالش هایی از این دست مواجه خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.