خانه / اجتماعی / آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)

آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)

آخرین جزئیات حمله خونین به یک روحانی در مترو امام خمینی (ره)به گزارش گروه اجتماعی«کمال مهر»؛ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ، با اشاره به دستگیری عامل حمله به یک روحانی در پلکان ایستگاه مترو امام خمینی (ره) اظهار کرد: به دنبال حمله به یک روحانی در خروجی مترو امام خمینی (ره) ماموران پلیس سریعاً وارد عمل شده و فرد ضارب را در حالی که قصد فرار داشت، دستگیر کردند.

رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: این اتفاق در حالی رخ داد که این روحانی در حال خروج از ایستگاه مترو امام خمینی (ره) بود و فرد ضارب از پشت سر به وی حمله کرده و او را مورد ضرب و جرح قرار داد.

وی ادامه داد: به دنبال دستگیری فرد ضارب، بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که انگیزه حمله به این روحانی، اختلافات شخصی قبلی بوده است. از سوی دیگر نامبرده سابقه دار بوده و ۳ بار به زندان رفته و سابقه مصرف مشروبات و مواد مخدر داشته است.

به گفته سردار رحیمی در حال حاضر ضارب در بازداشت به سر می‌برد و روحانی مجروح شده نیز به بیمارستان منتقل شده و بر اساس گزارشات دریافتی حال وی وخیم است.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.