آخرین خبرها

٢ رییس جمهوری که هدف حمله داعش هستند! +عکس

به گزارش گروه وبگردی«کمال مهر»ز؛ داعش در جدیدترین عکس تبلیغاتی خود چهره‌های دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را هدف گلوله‌ها قرار داده است.

در این عکس یک مرد سفیدپوست با هفت تیر به تصویر این دو فرد شلیک می‌کند و همزمان از طرفداران داعش در کشورهای غربی خواسته می‌شود حملاتی را علیه غیرنظامیان در کشورهایشان انجام دهند.

بر روی این عکس نوشته شده است “کمین بگیرید و از هر فرصتی برای حمله استفاده کنید؛ شام (سوریه) را گورستانی برای روس‌ها و آمریکایی‌ها کنید.”

در گذشته به جای دونالد ترامپ عکس‌های اوباما در کنار پوتین منتشر می‌شد.

یک کارشناس داعش اعلام کرد: تنها چند ماه پیش داعش عکس اوباما را نشان می‌داد. یکی از موضوعات جالب این است که ترامپ و پوتین را در یک سطح قرار داده‌اند.

این عکس در حالی منتشر شده است که داعش در حال از دست دادن مواضع خود در عراق و سوریه است. در همین راستا چند روز گذشته نیروهای دولت عراق توانستند با کشتن ۱۹۶ نفر از نیروهای داعش ۹۸ روستای حومه و شهر حومه حویجه را بازپس بگیرند.

ترامپ و پوتین هدف داعش!

منبع:ایسنا

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

اروپا درصدد بهره بردن از بازار ایران است/ اینستکس تحریم ها را دور نمی زند/ تردید آمریکا به کارایی ساز و کار ویژه مالی اروپا

ساز و کار ویژه مالی اروپا به جای تمرکز بر تجارت در زمینه های تحریم شده تنها برای تجارت های معاف از تحریم تلاش می کند. شرکت های بلوچیپ اروپا از قرار گرفتن در معرض خطر تحریم های آمریکا بواسطه ارتباط با ایران بیزار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.