آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئویی از وحشتناک‌ترین سقوط‌های هواپیمایی

ویدئویی از وحشتناک‌ترین سقوط‌های هواپیمایی

ویدئویی از وحشتناکترین سوانح هواییبه گزار«کمال مهر»؛ وسیله نقلیه مناسب برای سفر یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های همه افراد است. هر کسی برای این امر اولویت‌های خود را دارد. عده‌ای سرعت و زمان برایشان اهمیت دارد و حاضرند به هرقیمتی که شده در کمترین زمان ممکن به مقصد برسند. این افراد در درجه اول به یک وسیله نقلیه سریع می‌اندیشند. وسایلی چون هواپیما یا قطارهای سریع‌السیر و یا حتی خودروهای شخصی تندرو که تا حد بالایی  در مصرف زمان صرفه جویی می‌کنند.

اما در این میان افرادی هم هستند که باوجود عجله و شتابی که در انجام کارها دارند باز هم سرعت برایشان در درجه دوم اهمیت است. این افراد به امنیت خود بیش از هر چیز دیگری می‌اندیشند. بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند دیرتر اما به سلامت به مقصد برسند بنابراین کمتر از وسایل نقلیه‌ای چون هواپیما استفاده می‌کنند، شاید علت آن

است که تعداد آنها نیز کم نیست.

در ادامه ویدئویی از وحشتناک‌ترین سوانح هوایی را می‌بینید که تماشایش شاید تردید را در وجود اشخاص تشدید کند و بر وحشت‌شان بیفزاید.

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

مراسم سنتی «پیرشالیار» اورامان/تصاویر

پیرشالیار که قدمت آن به بیش از هزار سال پیش بر می گردد مراسمی کهن و تاریخی است که هر سال در منطقه اورامان استان کردستان با حضور مهمانان و گردشگرانی از داخل و خارج از کشور برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.