خانه / اخبار اصلی / نیروهای عراقی پس از ۳ سال وارد شهر تلعفر شدند +نقشه میدانی

نیروهای عراقی پس از ۳ سال وارد شهر تلعفر شدند +نقشه میدانی

استان نینوا1.jpg

به گزارش«کمال مهر»، نیروهای عراقی پس از ۲۴ ساعت درگیری سنگین در نهایت توانستند با شکستن خطوط دفاعی تروریست ها از محور غربی وارد شهر تعلفر، آخرین پایگاه مهم تروریست ها در استان نینوا شوند.

در این عملیات، نیروهای پلیس فدرال با کمک سایر نیروها از مناطق « العبره صغیره و جباره» به سمت محله های غربی شهر تعلفر از جمله « کفاح، وحده و السعد » پیشروی کردند.

درگیری های سنگین در غرب شهر گزارش شده  و نیروهای عراقی با پشتیبانی جنگنده ها در حال پیشروی هستند؛ تعدادی از تونل های داعش که برای انتقال نیرو و تجهیزات مورد استفاده قرار می گرفت در غرب شهر تعلفر کشف شد.

به گزارش مشرق، تروریست ها ماههاست که در تعلفر در محاصره نیروهای عراقی هستند و دولت آمریکا با فشارهای متعدد تلاش فراوانی کرد تا شروع عملیات را با تاخیر روبه رو کند.

روز گذشته هم نیروهای عراقی در همان گام نخست توانستند در محور غرب مناطق « العبره کبیره و محراب» را از وجود تروریست ها پاکسازی کنند و به دروازه های غرب شهر تعلفر نزدیک شوند.

در محور شرقی شهر هم نیروهای عراقی تلاش می کنند وارد شهر شوند و درگیری های سنگین همچنان ادامه دارد.

این خبر تکمیل می شود

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.