آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / لحظه وحشتناک مرگ کودک 1 ساله در اثر سهل انگاری مادرش + تصاویر

لحظه وحشتناک مرگ کودک 1 ساله در اثر سهل انگاری مادرش + تصاویر

به گزارش«کمال مهر»؛ تصاویری که به تازگی منتشر شده است لحظه دلخراش مرگ یک کودک 1 ساله را در یک فروشگاه در شهر ” چنگدو ” چین نشان می دهد. این کودک که قصد داشت سوار بر یک قطار اسباب بازی در حال حرکت شود، در اثر برخورد و گرفتار شدن در زیر چرخ آن دردم جان سپرد. در لحظه حادثه مادر این کودک در حالی که پشت به این کودک قرار داشت سرگرم خرید بود.

لحظه وحشتناک مرگ کودک 1 ساله در اثر سهل انگاری مادرش + تصاویر
آنچه که از دوربین های مدار بسته بدست آمده نشان می دهد که در ابتدا این کودک در کنار مادر خود و سایر مشتریان فروشگاه ایستاده است. بعد از اینکه مادر وی مشغول خرید می شود این کودک به یک قطار اسباب بازی در حال حرکت نزدیک می شود. در ادامه این قطار به وی برخورد کرده و این کودک در زیر چرخ آن گرفتار می شود. در حالی که قطار تمام بدن این پسر را پوشانده بود، نه مادر و نه هیچ یک از سایر مشتریان فروشگاه برای لحظاتی متوجه این اتفاق نشدند.

گفتنی است؛ این کودک دقایقی بعد در حالی که هیچ گونه علایم حیاتی نداشت پیدا شد.

 

لحظه وحشتناک مرگ کودک 1 ساله در اثر سهل انگاری مادرش + تصاویر

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.