خانه / سیاسی / بین الملل / انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ کشف کمربندهای انتحاری در روستای “الرشاد”

انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ کشف کمربندهای انتحاری در روستای “الرشاد”

به گزارشگروه سیاسی «کمال مهر»؛ بخش‌هایی از فرماندهی عملیات دجله، با آغاز عملیات خود در تعدادی از مناطق استان دیاله، به بازرسی این نواحی پرداختند.

*انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ هلاکت ده ها تکفیری در گذرگاه مرزی “القائم”

انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ کشف کمربندهای انتحاری در روستای

به‌نقل از شبکه العراقیة؛ محدوده این عملیات شامل مناطق توکل، الهرامشه، الجوامیر و البساتین است. به‌علاوه نیروهای عراقی شماری از تروریست‌ها را دستگیر کرده و محل حضور آن‌ها را نیز بمباران کردند.

از سوی دیگر، 4 پایگاه و انبار تسلیحات و جنگ‌افزارهای تروریست‌ها در غرب الانبار منهدم شدند.

جنگنده‌های نیروی هوایی عراق ضمن وارد کردن ضربات سنگین بر ذخیره‌گاه‌های تجهیزاتی داعش در منطقه مرزی “القائم”، ده‌ها تن از تکفیری‌ها را به‎هلاکت رسانده و بخشی از انبارهای سلاح و ادوات نظامی تروریست‌ها را منهدم کردند.

*هلاکت سه عامل تروریستی در منطقه “الکرمة”/ کشف کمربندهای انتحاری داعش در روستای “الرشاد”

انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ کشف کمربندهای انتحاری در روستای

مرکز اطلاعات نظامی عراق اعلام کرد که در عملیات محاصره تروریست‌های داعش در منطقه “الکرمة”‌ از استان الانبار، 3 عامل انتحاری به‌هلاکت رسیدند.

با هماهنگی‌های به‌عمل آمده میان یگان‌های اطلاعاتی عملیات شرق الانبار، لشکر 14 و بسیج عشایر، محاصره گروهی از عوامل انتحاری داعش در یکی از مقرهای جلسات این گروه تروریستی در روستای “الرشاد” منطقه الکرمة صورت گرفت.

در همین راستا نیروهای اطلاعاتی عراقی پس از این‌که دو عامل انتحاری پس از گرفتار شدن در محاصره نیروهای عراقی خود را منفجر کردند، یکی از عوامل تروریستی به‌هلاکت رسیده و یک تن دیگر نیز بازداشت شد.

گفتنی است که نیروهای اطلاعاتی در محل یادشده دو کمربند انتحاری و یک قبضه اسلحهm16 و مجموعه‌ای از تلفن‌های همراه، چشم تلسکوپی و صداخفه‌کن را کشف کردند.

انهدام 4 پایگاه و انبار تسلیحاتی داعش در غرب الانبار/ کشف کمربندهای انتحاری در روستای

طی روزهای گذشته و با پایان یافتن عملیات نیروهای عراقی در موصل, نیروهای مقاومت حملات خود را به سمت غرب عراق و نواحی منتهی به مرزهای مشترک با سوریه ادامه میدهند.

به‌علاوه نیروهای امنیتی عراق عملیاتی را با هدف تعقیب عناصر فراری داعش در نواحی مختلف آزادسازی شده انجام می دهند، اقداماتی که طی ساعات گذشته به دستگیری عوامل انتحاری و کشف بخشی از تجهیزات جنگی تروریست ها شده است.

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.