خانه / سیاسی / بین الملل / داعش به عناصر وابسته به خود دستور داد همراه با خانوارهای عراقی از موصل خارج شوند

داعش به عناصر وابسته به خود دستور داد همراه با خانوارهای عراقی از موصل خارج شوند

 

داعش

به گزارش « به نقل از شبکه تلویزیونی الاتجاه ، داعش بعد از آن که متحمل خسارت ها و تلفات سنگینی شد و حدود 10 هزار نفر از عناصر افراطی خود را از دست داد به ستیزه جویانش دستور داد از طریق همراهی با خانوارهای عراقی و شهروندان غیر نظامی از موصل خارج شوند. البته که داعش با این تصمیم می خواهد نزدیک به هزار نیروی خود را حفظ کند. داعش قصد دارد این عناصر نجات یافته در اردوگاه های آوارگان و در بخش شرقی موصل مستقر شوند.

ساکنان می گویند کسی که خود را به تازگی در بازار « حی المثنی » منفجر کرد از جمله تروریست هایی بودکه به عنوان آواره از مناطق درگیری متواری شده بود. داعش با عملیات های انفجاری در صدد است از بار فشار بر عناصر خود در مناطق قدیمی موصل بکاهد. داعش علاوه بر منهدم کردن و نابودی کامل مناره الحدباء در موصل قدیم ، اکثر مقرهای وابسته به خود را به طور کلی از بین می برد تا اطلاعات مربوط به عناصر فراری خود را معدوم کند تا ( این عناصر ) بتوانند بدون دغدغه به عنوان یک آواره از منطقه خارج شوند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.