خانه / سیاسی / بین الملل / سلفی با شکست داعش در موصل+ عکس

سلفی با شکست داعش در موصل+ عکس

به گزارش «کمال مهر:»؛ پس از فتوحات و پیروزی های نیروی عراقی و نیروهای داوطلب مردمی برای بیرن راندن داعش از خاک عراق به خصوص شهر موصل یکی از مناطق استراتژیک عراق گروهی از از رزمندگان برای نشان دادن پیروزی خود عکس سلفی با پرچم گروه تکفیری تروریستی داعش گرفتند، نکته مهم و جالب این عکس وارونه قراردادن پرچم این گروهک تروریستی از سوی نیروهای مبارز است.

عملیات آزادی سازی موصل که به نبرد موصل معروف است از سال گذشته میلادی با تلاش نیروهای نظامی عراقی و همچنین نیروی های داوطلب آغاز شد و چندی پیش در ادامه عملیات آزاد سازی موصل مرکز استان نینوا و دومین شهر بزرگ کشور عراق که در سال 20144 به اشغال داعش درآمده بود، نیروهای عراقی به مرکز مشترک با سوریه رسیدند و این دستاورد بسیار بزرگی برای عراقی به شمار می آمد.

انتشار عکس از سردار قاسم سلیمانی در کنار گروهی از نیروی تیپ فاطمیون در مرز مشترک سوریه و عراق نیز پس از پیروزی در موصل در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت.

گفتنی است گروه تروریستی داعش موصل را به عنوان پایتخت خودگران در کشور عراق برگزیده بود اما به دلیل موقعیت مهم این شهر نیروهای ارتش و پلیس عراق به همراه نیروهای داوطلب که پیشمرگان کُرد بودند اقدام به انجام عملیات برای آزاد سازی این منطقه کردند.

تصویر سلفی رزمندگان عراقی را با پرچم وارونه داعش در موصل ببنید.

سلفی با شکست داعش در موصل

انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.