خانه / اجتماعی / این زن رکورد داشتن پسر در انگلیس را شکست + تصاویر

این زن رکورد داشتن پسر در انگلیس را شکست + تصاویر

به گزارش «کمال مهر»؛ ” آلکسیس برت ” 37 ساله و شوهرش ” دیوید ” 42 ساله نخستین زوج انگلیسی هستند که رکورد پسردار شدن را به خود اختصاص داده اند. آنها که پیشتر صاحب 9 فرزند پسر شده بودند به زودی تولد دهمین پسر خود را نیز جشن خواهند گرفت.
این زن رکورد دار داشتن پسر در انگلیس است + تصاویر
 ” آلکسیس ” که قبلا پرستار نیز بوده در این خصوص می گوید : ” داشتن تعداد زیادی پسر واقعا برایم جالب است. مردم از من درباره داشتن دختر می پرسند. باید بگویم من به داشتن پسرهایم افتخار می کنم و فکر می کنم این رکورد در انگلیس متعلق به ماست.”
این زن رکورد دار داشتن پسر در انگلیس است + تصاویر
آلکسیس و همسرش در سال 1988 زمانی که در خط راه آهن ” آبردین ” کار می کردند با هم آشنا شدند. 6 ماه بعد از آشنایی، آنها با یکدیگر ازدواج کردند و سه سال بعد از ازدواج، آنها صاحب نخستین فرزند پسر شدند. وی هر روز ساعت 5:30 از خواب بیدار می شود و به انجام کارهای منزل مشغول می شود.
فرزندان آنها به ترتیب عبارتند از  کمپل  15 ساله ، هاریسون 13 ساله ، کوری 11 ساله، لاچلان 9 ساله، برودی 7 ساله ، بران 6 ساله ، هانتر 4 ساله ، مک 3 ساله ، بلیک 14 ماهه.
این زن رکورد دار داشتن پسر در انگلیس است + تصاویر
انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.