تفاوت‌های جالب عادات فیلم دیدن باراک اوباما و دونالد ترامپ

باراک اوباما و دونالد ترامپ از نظر انتخاب فیلم هم سلایق بسیار متفاوتی دارند.

به گزارش گروه بین‌الملل «کمال مهر» به نقل از ایندیپندنت، “باراک اوباما”، رئیس جمهور سابق آمریکا و “دونالد ترامپ”، رئیس جمهور جدید این کشور از نظر عادات فرهنگی تفاوتهای زیادی با یکدیگر دارند.
به نوشته این روزنامه، باراک اوباما در دوران حضورش در کاخ سفید به طور مداوم کتابها و فیلم های مختلفی را به مردم آمریکا معرفی می کرد. به همین دلیل، از زمان خروج وی از کاخ سفید، اطلاعات بسیار جالبی در خصوص خانواده اوباما از جمله عادات فیلم دیدن آنها منتشر شده است.
مدیر یک استودیو در گفتگو با “هالیوود ریپورتر” اعلام کرد: آنها همیشه فیلم های جدید را تماشا می کردند و به طور معمول هم فیلم هایی که جایزه دریافت کرده اند از جمله فیلم “لا لا لند” را درخواست می کردند.
در حال حاضر هم “مالیا”، دختر باراک و میشل اوباما در شرکت فیلمسازی “هاروی واینستین” دوره کارآموزی را می گذراند.
گفته می‌شود بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا هم در زمان حضور در کاخ سفید به فیلم دیدن علاقه زیادی داشت و به طور معمول فیلم های جدید را تماشا می کرد.
اما با وجود اینکه اکنون فصل فیلم های اسکار است، “دونالد ترامپ” به هیچ وجه فیلم جدیدی درخواست نکرده و از زمان ورود به کاخ سفید تنها انیمیشن “در جستجوی دوری” و فیلم کمدی “چرا او” را برای تماشا سفارش داده است.
باراک اوباما در دوره ریاست جمهوری اش 79 کتاب مختلف را هم به مردم آمریکا معرفی کرد.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید