سهل انگاری پرستار پای نوزاد را سوزاند + تصاویر

0

 به گزارش گروه وبگردی»کمال مهر«، این نوزاد که مدتی دچار مشکلات تنفسی شده بود توسط خانواده‌اش به بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی آورده می‌شود. پرستار در هنگام زدن سرم پای نوزاد را بررسی نمی‌کند و مواد سِرم به جای رگ به زیر پوست او رفته و پایش را دچار سوختگی می‌کند. بیمارستان امام‌خمینی تهران در ابتدا به خانواده این نوزاد می‌گوید که مشکل سطحی است و خیلی زود این نوزاد خوب می‌شود، اما گفته‌های پدر نوزاد حکایت از این دارد که این اتفاق می‌تواند تبعات ناگوارتری در آینده فرزندش داشته باشد.

آقای مقیمی گفت: فرزند من به‌خاطر مشکل تنفسی به اینجا آورده شده بود. از طریق سرم می‌خواستند برای او تزریقاتی انجام دهند که سرم را به ‌اشتباه و به‌جای رگ او، به زیر پوست او فرو کرده‌اند. پای فرزند من به همین خاطر با عمق زیاد سوخته.

وی درباره توضیحات بیماریستان نیز میگوید که از 22 روز پیش که این اتفاق افتاد، تا امروز، تنها چیزی که من شنیدم این بود که پای نوزاد شما خوب خواهد شد و سوختگی سطحی است.
سوختن پای نوزاد با سهل انگاری پرستار+ عکس
سهل انگاری پرستار پای نوزاد را سوزاند + عکس
سهل انگاری پرستار پای نوزاد را سوزاند + عکس
سهل انگاری پرستار پای نوزاد را سوزاند + عکس
 تصویری از محل استراحت همراهان بیماران
سهل انگاری پرستار پای نوزاد را سوزاند + عکس
 تصویری از بخش نوزادان بیمارستان محل بستری

پدر این نوزاد همچنین تاکید کرد: من پیگیری‌های زیادی کردم. با متخصصان زیادی صحبت کردم. آن‌ها می‌گویند که باید رسیدگی بیش‌تری انجام می‌شده‌است؛ چراکه ممکن است این اتفاق حتی تا مرز معلولیت پای نوزاد هم پیش برود.

او در پاسخ به اینکه تا کنون چه کارهایی انجام شده است، گفت: برای این مسئله از بیمارستان شکایت کردم. پس از این ماجرا از سمت وزارت بهداشت و دانشگاه تهران برای پیگیری آمده‌اند و باید صبر کنیم ببینیم تا نتیجه چه می‌شود.

او همچنین میگوید که در این مدت اجازه گرفتن عکس و برداشتن فیلم نیز به او نداده‌اند و گفته‌اند حق ندارد از بیمارستان و نوزادش در این باره تصویری تهیه کند.

به اعتقاد او موضوع به کوتاهی از سمت بیمارستان امام خمینی برمی‌گردد.

منبع:فرارو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.