سارق مسلح بانک مسکن در فردیس ناکام ماند

0

دستگیری-1

به نقل ازکمال مهر، سرهنگ ایوب احمدی عصر شنبه افزود: ساعت ۱۳:۵۶ امروز از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد که یک مورد سرقت مسلحانه بانک مسکن واقع در کانال غربی شهرستان فردیس رخ داده که بلافاصله اقدامات امنیتی لازم به عمل آمد.

وی در تشریح چگونگی این سرقت مسلحانه گفت: طبق بررسی ها در زمان وقوع حادثه ۲ نفر مشتری در حال پرداخت ۱۷۵ میلیون ریال وجه به بانک بودند که فرد سارق علاوه برمشتریان، رئیس و کارکنان بانک را با اسلحه تهدید به مرگ کرد.

وی اظهار داشت: سارق با پرتاب یک کوله پشتی به طرف رئیس بانک از وی می خواهد که پول ها در این کوله پشتی بریزد.

احمدی گفت: این اقدام ظرف کمتر از ۵ دقیقه انجام و سارق از بانک مسکن خارج می شود و بلافاصله رئیس شعبه بانکی با پلیس ۱۱۰ تماس برقرار می کند که از طریق فرماندهی شهرستان به تمام رده ها اعلام و ابلاغ شد.

وی افزود: این سارق لحظاتی پس از سرقت در چهار راه قریشی فردیس با واحدهای گشت کلانتری شهرک ناز مواجه شد که حین تعقیب وگریز با سلاح کمری چند گلوله به سمت ماموران انتظامی شلیک کرد.

احمدی گفت: سرانجام این سارق ۲۷ ساله به نام ‘ا. ا ‘ با شلیک گلوله یکی از ماموران انتظامی از ناحیه پا مصدوم شد و به دام افتاد.

وی بیان داشت : این سارق پس از درمان تحویل مراجع قضایی می شود.

وی بیان داشت : تمام وجوه به سرقت رفته بانک به مبلغ ۲۶۵ میلیون ریال داخل کوله پشتی کشف و ضبط شد و طی مراحل قانونی تحویل رئیس بانک مسکن شعبه کانال غربی فردیس شد.

وی اظهار داشت: اقدام سریع و به موقع پلیس شهرستان فردیس در این عملیات با خوشحالی و رضایتمندی مردم منطقه همراه شد.

 منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس

نوشته سارق مسلح بانک مسکن در فردیس ناکام ماند اولین بار در کمال مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.