تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + فیلم و تصاویر

به گزارش  گروه سیاسی«کمال مهر»؛به دنبال یک دعوت مجازی، افرادی در میدان ونک تهران به منظور انچه همدردی با خانواده های سربازان جانباخته در حادثه تصادف نی ریز نامیده میشد، تجمع کردند.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + فیلم و تصاویر
طبق این گزارش؛ برخی از تجمع کنندگان که دارای پوشش نامتعارف بودند با روشن کردن شمع اقدام به کف زدن و سوت کشیدن کردند.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + عکس وفیلم
گفتنی است؛ نیروی انتظامی کنترل این تجمع را در دست دارد اما صدور مجوز برای تجمع از سوی مقامات ذیربط تایید نمی شود و انجام همچین تحرکات غیرقانونی در شب احیای نوزدهم رمضان می تواند تشکیکی در اهداف برگزار کنندگان ایجاد نماید.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + عکس و فیلم
لازم به ذکر است؛ در چند روز گذشته برخی افراد با انتشار پیام هایی در تعدادی کانال تلگرامی و بعضی حساب های کاربری از مردم خواسته بودند برای تنها نگذاشتن خانواده سربازان قربانی تصادف، در میدان های اصلی شهرهای بزرگ تجمع کنند و در تهران میدان ونک به عنوان محل برگزاری این حرکت اعلام شده بود.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + عکس و فیلم
بر اساس برخی گزارش ها تعدادی از افراد با شرایط مشابه نیز در برخی شهرها از جمله مشهد، با حضور در خیابان اقدام به هنجارشکنی به بهانه گرامیداشت یاد سربازان جانباخته کرده اند.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + فیلم و تصاویر
*در  گرگان مرکز گلستان هم امشب ساعت حدود یازده قرار بود تجمع برگزار شود که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و پلیس تجمع حدود ۲۰ تا ۳۰ نفره آنان در پارک شهر پراکنده شد.
*فراخوان منتشر شده  در شبکه های اجتماعی از مشهدی ها دعوت کرده بود که ساعت ۲۲ در کوهستان پارک خورشید به یاد سربازهای کشته شده در سانحه تصادف شمع روشن کنند.
*اما این فراخوان با اقبال مردم روبرو نشد و تعدادی انگشت شمار حدود سه تا چهار گروه سه تا چهار نفره بطور پراکنده، پوتین گذاشته و شمع روشن کرده بودند.
*در فلکه سرباز نی ریز تجمعی با ۶۰ الی ۷۰نفر زن و مرد اکنون با روشن کردن شمع در این میدان حضور دارند.
*در پی اطلاع رسانی تلگرامی درباره بزرگداشت سربازان آموزشی صفر -پنج کرمان که در حادثه تصادف اتوبوس جان خود را از دست دادند؛  امشب تعداد اندکی از مردم در پل خواجوی اصفهان تجمع کردند.
تجمع عده ای معلوم الحال با کف وسوت  به بهانه حمایت از سربازان جان باخته + فیلم و تصاویر
در این تجمع  پراکنده که حضور جوانان بیشتر به چشم می خورد  به رغم تدابیر امنیتی برخی از شرکت کنندگان اقدام به روشن کردن شمع کردند و دقایقی بعد متفرق شدند.
بازدید میدانی خبرنگاران در دیگر نقاط شهر حاکیست در هیچ کدام دیگر از مکان های تعیین شده،  تجمع مردمی و مراسم روشن کردن شمع برگزار نشده است.

•  تجمع حدود ۳۰۰ نفری مردم به یاد سربازان در قزوین + تصاویر

تجمع حدود ۲۰۰ نفر از مردم رشت به یاد سربازان تازه در گذشته
شبی خلوت در مازندران به بهانه حمایت از سربازان جانباخته +تصاویر
فیلم را اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام/

درباره‌ی sardabir

همچنین ببینید

گرانی خودرو بخاطر گرانی ارز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.